V nedávné epizodě State of Play, která byla zaměřena na nadcházející PlayStation 5 exkluzivitu Ratchet & Clank: Rift Apart nebylo o armorech nic oficiálně uvedeno, ale Insomniac Games zahrnul do videa jednu obrazovku, která ukazuje, že armory ve hře nebudou jen kosmetikou.

Ve skutečnosti to vypadá jako zcela přepracovaná verze starého systému. V původních hrách totiž existovaly sady armorů, které poskytovala lepší obranu.

Jak jsme vás informovali, tak právě Deluxe edice hry bude obsahovat sadu pěti armorů. Tehdy jsme se domnívali, že se bude jednat pouze o kosmetiku použitelnou pro Ratcheta a Rivet, ale jak se nyní zdá, tak tomu tak nebude.

Jak je vidět na níže uvedeném snímku obrazovky, existují tři různé části brnění, helma, hrudník a boty. Zdá se, že každá část má různé statistiky s bonusem za kompletní set. To pravděpodobně znamená, že brnění, které získáte za předobjednání nebo Deluxe edici, bude vlastní sbírkou s vlastními bonusy. Zda to hráčům nějakým způsobem usnadní počáteční hraní, se teprve uvidí.

Přečti si  Recenze: Alex Kidd in Miracle World DX -

Název zbroje na obrázku je dokonce odkazem na pretoriánskou stráž Lombax, elitní válečníky Ratchetova lidu. Alister Azimuth, kterého potkáte v Crack in Time, byl jedním z těchto vojáků, a dokonce jsme předtím drželi prétoriánský klíč a nosili prétoriánské boty.

Brnění nabízí každopádně mnohem víc než jen obranu. Jak je vidět na obrázku výše, brnění s sebou přináší vylepšení, jako je lepší poškození zblízka, více vydělaného Raritanium, více XP, více šroubů atd. 

Ratchet and Clank: Rift Apart  vychází exkluzivně pro PS5 11. června.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno