Nová zpráva tvrdí, že neoznámený titul, který Ubisoft nedávno odložil na příští fiskální rok, je zvěstovaný Assassin’s Creed Rift.

Během nedávné čtvrtletní finanční zprávy Ubisoft oznámil několik zpoždění pro své hry, přičemž některé z nich byly zcela zrušeny.

Některé z her, které byly původně plánovány pro aktuální fiskální rok, který končí 31. března příštího roku, se dočkali odkladu. Jednou z nich je i Avatar: Frontiers of Pandora, zatímco druhá byla Ubisoftem popsána jako „menší neohlášená prémiová“ hra.

Podle Jasona Schreiera z Bloombergu je onou druhou hrou Assassin’s Creed Rift. O hře se už nějakou dobu mluví a pravděpodobně půjde o menší hru zaměřenou více na stealth. Podle zpráv se Rift bude odehrávat v Bagdádu a údajně se start očekával v únoru 2023.

Přečti si  Odhaleny PC specifikace pro betu Call of Duty: Modern Warfare 2

Podle zprávy Bloombergu je však vývoj hry hodně pozadu a vedoucí studio Ubisoft Bordeaux požádalo o další čas na vývoj. Hra jako taková se nyní zaměřuje na vydání v období květen-červen příštího roku, což ji posune do příštího fiskálního roku.

Kromě Riftu Ubisoft také pracuje na další velké nové kapitole ze série Assassin’s Creed. Live Servoce platforma Assassin’s Creed Infinity je v současné době také ve vývoji. Platforma bude údajně obsahovat několik nastavení a her, přičemž další budou časem přidány. Jeden z nich se údajně bude odehrávat v Japonsku a je vyvíjen pod názvem Project Red.

Ubisoft potvrdil, že odhalí nové podrobnosti o budoucnosti  Assassin’s Creed na své další události Forward v září, takže je pravděpodobné, že oficiální podrobnosti o těchto hrách brzy dorazí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno