Bethesda Softworks a Machine Games oznámili Wolfenstein Youngblood, nové kooperativní dobrodružství představované dvojčaty B J Blazkowicze.

Hra bude společným zážitkem dvojčat, dcer BJ Blazkowicze, se kterými se setkáme v Paříži ve francouzské alternativní realitě osmdesátých let. Hra je zasazena do roku 1980, tedy dvě desetiletí od doby, kdy BJ Blazkowicz shromáždil odpor a vyvolal druhou americkou revoluci ve Wolfensteinu II: The New Colossus. Bitva o svobodu však opět není daleko. B J zmizel v Paříži, kterou nyní okupují nacisté a nyní žije v naději, že jeho děti budou pokračovat v boji v novém dobrodružství nazvaném Wolfenstein: Youngblood.

Hráči se tak budou moci ujmout zcela nového kooperativního zážitku díky dvojčatům Jessice a Sophii Blazkowiczovým, což jsou dcery Anyi & B J. Společně zaútočí, aby vymanily Paříž z nacistické tyranie a našli svého otce v intenzivní kooperativní kampani. Záleží jen na vás – a na vašem příteli zda zachováte Blazkowiczovu rodinnou tradici nacistického zabíjení a zachráníte svět.

Wolfenstein Youngblood vyjde v roce 2019 na PS4, Xbox One a PC.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno