Bungie je dlouhodobě otevřené ohledně svého postoje k podvodníkům a hackerům v Destiny 2 a znovu to potvrzuje v nedávném tweetu.

Destiny 2: Beyond Light , stejně jako mnoho jiných her trpí nekalými praktikami podvodníků a hackerů. Zatímco většina podvádění a hackování probíhá na PC, konzolové verze Destiny 2: Beyond Light nejsou imunní vůči podvádění a hackování. estiny hráči vyjadřují svou frustraci s podvodníky s mnoha populárními hráči, kteří se kvůli počtu podvodníků dokonce vzdalují od PC.

Poslední měsíc Bungie bojoval s exploitem Fireteam Rejoin, která způsobila, že Trials of Osiris byly zrušeny až do minulého víkendu. Bungie v minulosti zmínilo, že nezakazuje lidem používat systémy ve hře nezamýšleným způsobem. Pokud jde o podvody a hacky, je známo, že se Bungie zaměřuje na software třetích stran.

24. března 2021 zveřejnilo studio na svém Twitteru zprávu informující  lidi, že bezpečnostní tým Destiny zasáhl banhammer. To potvrzuje Bungie postoj proti podvodníkům a jeho touhu poskytovat hráčů fér podmínky v Destiny 2. 

Bungie dále uvádí, že to sleduje, což by mělo zmírnit určité obavy komunity kolem postoje Bungie vůči podvodníkům . I když mnoho hráčů může chtít podrobnější zprávu, která pojednává o akčním plánu Bungie, tak studio neposkytlo žádné podrobnosti ohledně banovací vlny. 

Bungie již dříve uvedlo, že nechce poskytovat příliš mnoho informací o svém banování nebo o tom, jak plánuje zaútočit na podvodníky. Rozhodnutí zadržet informace je pro Bungie strategií boje proti podvodníkům a hackerům.

Dříve se Bungie spojila s Riot Games, aby žalovala GatorCheats , softwarovou společnost, která vyrábí podvody pro online hry. Bungie už nějakou dobu bere podvádění vážně a neustále podniká kroky ke zmírnění podvádění v Destiny 2.

Vytrvalost Bungie vůči podvodníkům a hackerům dokazuje, jak obtížný je proces boje proti těm, kteří nehrají férově. Hráči Destiny 2: Beyond Light si možná nemyslí, že toho studio dělá dost na to, aby bojovalo s tímto nepřetržitým problém, ale nedávný tweet Bungie by měl některým Guardianům poskytnout větší klid. 

Destiny 2: Beyond Light  je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno