Byla odhalena velikost Rage 2, ta vás možná mile překvapí
Domů » Hry » Novinky » Byla odhalena velikost Rage 2, ta vás možná mile překvapí

Byla odhalena velikost Rage 2, ta vás možná mile překvapí

24.4.2019
Publikoval:

První  Rage bylo kritizováno pro relativně malý rozsah, ve srovnání s podobnými hrami té doby, ale Rage 2 je nastaveno tak, aby hráčům poskytlo obří otevřený svět s řadou aktivit. A s tím se pojí také otázka, kolik, že tato hra bude potřebovat úložného prostoru?

V dnešní době nejsou 100 GB hry ničím výjimečným a tak možná mnohé překvapí až nízké nároky na úložný prostor, vzhledem k velikosti světa v němž se hra bude odehrávat. Majitelé konzolí Xbox One si budou muset rezervovat 30,83 GB volného prostoru. Tato informace byla oficiálně odhalena v Microsoft Store a nezahrnuje případný day one patch.

Přečtěte si  Nolan North nevěří, že Mark Wahlberg je vhodným hercem pro roli Sullyho ve filmu Uncharted

Díky tomuto údaji se dá také předpokládat, že PC a PS4 verze hry budou mít podobnou velikost a zcela jistě nepřesáhnou 50GB.

Ve srovnání s jinými hrami v otevřeném světě je velikost souboru Rage 2 opravdu malá, ale je třeba si připomenout, že velikost hry zcela jistě poroste, neboť vývojáři nedávno potvrdili, že mají vytvořen plán s následným obsahem, který bude do hry postupně přidáván a díky kterému bude zhruba 6 měsíců po vydání Rage 2 zcela jinou hrou. 

Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. května.

Další doporučené příspěvky
 
Neil Druckmann: O vydání The Last of Us Part 2, demu i práci z domova

The Last of Us Part 2 bylo před několika dny...