Capcom chce vědět, zda mají fanoušci zájem o další pokračování a předělávky série Resient Evil, i když to znamená, že si budou muset koupit nový hardware?

Přestože byl v minulém týdnu vydán remake Resident Evil 3, tak se zdá, že Capcom již nyní provádí průzkum zájmu fanoušků o tom, co by chtěli vidět od společnosti příště.

V novém průzkumu na webu společnosti Capcom se vydavatel zeptal fanoušků Resident Evil, co by v budoucnu chtěli. Zatímco většina tohoto průzkumu je věnována nejnovějšímu vydání RE3 a nové multiplayerové hře Resident Evil Resistance, na konci jsou otázky, které se zabývají budoucími vydáními.

Konkrétně, Capcom chce vědět, zda by fanoušci měli zájem o další remaky ze série Resident Evil a zda by měli zájem také o nové pokračování. Každá otázka poté požádá respondenta, aby upřesnil, zda si zakoupí nové tituly, jako je tento „i kdybych si musel koupit novou konzoli“.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Jak vidno, tak Capcom chce své práce upínat spíše jen k vývoji titulů pro novou generaci konzolí a ujišťuje se, že nyní nastal ten správný čas. Jak jsme vás včera informovali, tak do konce tohoto měsíce by mělo dojít na odhalení Resident Evil 8, který by měl na nové konzole vyjít v roce 2021.

Resident Evil 3 Remake a Resident Evil Resistance jsou nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno