Obří otevřený svět Cyberpunku 2077 bude mít svůj podíl na chybách, ale CD Projket RED slibuje, že to nebude mít nijak zásadní vliv na samotnou hru a její dokončení.

Adam Kiciński uznal, že preview verze hry dorazila vybraným médiím s chybami, což že si jich je vývojový tým vědom, že preview verze byla zaslána s chybami. Chyby v závěrečné hře však budou na „úrovni, která bude tak nízká, že si jich hráči jen sotva všimnou“.

Pokud jde o chyby, všichni o nich víme. Samozřejmě, takový velký gang nemůže být jen bez chyb. Je to zřejmé, ale věříme, že úroveň bude tak nízká, že si jich hráči nebudou všímat. A naštěstí některé chyby o nichž se dříve mluvilo je již opraveno. To, co hráči dostanou, se tedy bude lišit od toho, co dostali hráči v preview.

Krátce byla také diskutována hra pro více hráčů, která je plánována po vydání hlavní hry. Adam Kiciński sice řekl, že o projektu nelze v té době diskutovat, ale potvrdil, že její aktualizace může přijít v prvním čtvrtletí roku 2021. Adam Kicińsky také hovořil o tom, že výkon hry je na PS4 a Xbox One s ohledem na velikost otevřeného světa až překvapivě dobrý.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 10. prosince. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno