Cyberpunk 2077 je bezesporu jednou z nejočekávanějších RPG her, od polského studia CD Projekt Red, které tvrdí, že se jedná o jejich dosud nejambicióznější projekt a tak není divu, že všichni mají nemalá očekávání.

Ovšem stále se vede také diskuse o tom, kdy a na jaké platformy bude hra vydána. Vývojáři se po letošní Gamescomu 2018 nechali slyšet, že hra je již hratelná od začátku do konce a že v současné době probíhá další fáze leštění titulu.

Nyní přichází se zajímavou informací velký turecký vydavatel a distributor Bilkom, který mimo jiné spolupracuje i se společnostmi Apple, Warner Bros a vydával také Zaklínače 3. Ten uveřejnil příspěvek, který uvádí, že Cyberpunk 2077 bude vydán v následujícím roce, tedy 2019.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Tuto informaci je ovšem třeba brát s velkou rezervou, neboť samotný CD Projekt Red se k termínu vydání hry dosud nijak nevyjádřil. Již bylo potvrzeno, že titul bude vydán na současnou generaci konzolí, ovšem mnohem více se hovoří roce 2020, možná i déle. Navíc může studio hru na poslední chvíli odložit, podobně jako v případě Zaklínače 3.

Cyberpunk 2077 se nyní vyvíjí na PC, PS4 a Xbox One.

 

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno