Od  Call of Duty: Advanced Warfare, Activision rozdělil  franšízu Call of Duty mezi tři různá studia – Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer Games. Tím chtěl vydavatel zajistit každému studiu dostatek času na tvorbu teoreticky lepších a plnohodnotnějších her.

Zpráva ze začátku letošního roku však naznačila, že tomu tak nemusí vůbec být, jelikož Sledgehammer Games se nebylo schopno domluvit s Raven Software na tom, co s projektem pro rok 2020 dělat.

A tak do hry vstoupil Treyarch, který nyní pracuje na hře pro rok 2020. Nová fáma od TheGamingRevolution však tvrdí, že současný stav vyvíjené hry od Treyarchu je v hodnocení tak na 3/10. Hra by se měla jmenovat buď  Black Ops 5,  Black Ops, nebo může nést jiný název zahrnující značku Black Ops.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Důvěryhodné zprávy však naznačují, že Black Ops 5 bude zasazeno do období během studené války, pravděpodobně ve Vietnamu. Jiná spekulace však tvrdila, že kampaň Black Ops 5 bude trochu ambicióznější a bude probíhat po dobu 40 let a má pokrývat celou studenou válku, přesněji bude představovat jak korejskou válku, tak válku ve Vietnamu.

Je třeba poznamenat, že nic oficiálního ohledně Call of Duty pro rok 2020 zatím od Activisionu nebo Treyarchu nepřišlo.

Call of Duty: Black Ops 5 se údajně vyvíjí pro uvedení na trh v roce 2020.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno