Fáma tvrdí, že vývoj Call of Duty: Black Ops 5 má problémy
Domů » Hry » Call of Duty » Fáma tvrdí, že vývoj Call of Duty: Black Ops 5 má problémy

Fáma tvrdí, že vývoj Call of Duty: Black Ops 5 má problémy

7.10.2019
Publikoval:

Od  Call of Duty: Advanced Warfare, Activision rozdělil  franšízu Call of Duty mezi tři různá studia – Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer Games. Tím chtěl vydavatel zajistit každému studiu dostatek času na tvorbu teoreticky lepších a plnohodnotnějších her.

Zpráva ze začátku letošního roku však naznačila, že tomu tak nemusí vůbec být, jelikož Sledgehammer Games se nebylo schopno domluvit s Raven Software na tom, co s projektem pro rok 2020 dělat.

A tak do hry vstoupil Treyarch, který nyní pracuje na hře pro rok 2020. Nová fáma od TheGamingRevolution však tvrdí, že současný stav vyvíjené hry od Treyarchu je v hodnocení tak na 3/10. Hra by se měla jmenovat buď  Black Ops 5,  Black Ops, nebo může nést jiný název zahrnující značku Black Ops.

Přečtěte si  Trailer na PC verzi Red Dead Redemption 2 odhaluje vizuální vylepšení

Důvěryhodné zprávy však naznačují, že Black Ops 5 bude zasazeno do období během studené války, pravděpodobně ve Vietnamu. Jiná spekulace však tvrdila, že kampaň Black Ops 5 bude trochu ambicióznější a bude probíhat po dobu 40 let a má pokrývat celou studenou válku, přesněji bude představovat jak korejskou válku, tak válku ve Vietnamu.

Je třeba poznamenat, že nic oficiálního ohledně Call of Duty pro rok 2020 zatím od Activisionu nebo Treyarchu nepřišlo.

Call of Duty: Black Ops 5 se údajně vyvíjí pro uvedení na trh v roce 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

3 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Vydání Call of Duty: Modern Warfare: vše, co víme o předběžném stažení a časech spuštění

Call of Duty: Modern Warfare si již můžete předběžné táhnout...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů