Filmový Sonic ukazuje svou přepracovanou podobu v novém traileru
Domů » Hry » Novinky » Filmový Sonic ukazuje svou přepracovanou podobu v novém traileru

Filmový Sonic ukazuje svou přepracovanou podobu v novém traileru

13.11.2019
Publikoval:
466 přečtení

Druhý oficiální trailer k filmu Sonic the Hedgehog ukazuje nové scény, hudbu a především vzhled hlavního hrdiny. Modrý ježour po drtivé kritice ze všech stran prošel výraznou změnou a nutno říct, že rozhodně k lepšímu.

Pochybnosti o tom, jak ikonická postava společnosti SEGA bude vypadat, panovaly od samého počátku a de facto od první siluety. Uveřejnění prvního traileru tak byl pro mnohé fanoušky v lepším případě šok, v horším ztělesnění jejich noční můry.

Tvůrci si výtky vzali k srdci, šli do sebe a režisér Jeff Fowler připustil, že se po takto razantní zprávě ze strany komunity chystají změny. Nyní máme k dispozici zbrusu nový trailer s přepracovaným Sonicem. Nejedná se o předělávku původního traileru, ale zcela nové záběry a situace. Chybět samozřejmě nemůže ani Dr. Robotnik v podání Jima Careyho. Film by měl přijít do kin v únoru 2020.

Dominik Wetter

Pisálek, kulturista teoretik, cimrmanolog, aspirant agentury Hurvínkovo spasení a hráč s mizernou muškou, která se za ty roky rozhodně nezlepšila. Nejlepší hra? Agent Mlíčňák.

Další doporučené příspěvky
 
Next-Gen konzole budou uvedeny na TGS 2020, která se zaměří i na cloudové hraní

Připravované Next-Gen konzole společností Sony a Microsoft budou uvedeny na...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů