Gamescom 2019 už je opravdu za rohem a Geoff Keighley oznámil sestavu pro Gamescom: Opening Night Live.

Mezi těmi, kteří na letošní výstavě vystoupí jsou Activision, Capcom, EA, Google Stadia, Private Division, Square-Enix, Sony Interactive Entertainment a Xbox Game Studios. Oznamuje také několik nezávislých herních studií.

Chybět nebude ani Geoffův velký přítel Hideo Kojima, který na místě předvedl Death Stranding, které vychází na 8. listopadu na PS4.

Jsem tak nadšený, že mohu dát dohromady herní průmysl pro tuto jedinečnou noc, která oslaví mnoho z největších her na Gamescomu 2019, které vyjdou koncem tohoto roku a dále v roce 2020,” uvedl v tiskové zprávě Keighley. “Fanoušci, kteří budou sledovat stream po celém světě, by měli očekávat přehled toho, co očekávat během týdne na Gamescomu, aktualizace a odhalení některých z nejočekávanějších her přicházejících v nadcházejících měsících, stejně jako oznámení zcela nových projektů.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Během Show by měla společnost Sega odhalit novou AAA hru a také by měla proběhnout nová prezentace Stadia Connect. Navíc se na výstavě objeví i Elden Ring od Bandai Namco. 

Gamescom 2019 se koná v Kolíně nad Rýnem v Německu od 20. do 24. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno