Minulý měsíc Hideo Kojima a jeho tým z Kojima Productions vydali novou hru Death Stranding, která je stále tématem mnoha vášnivých diskusí, ale jak se zdá, tak sám Kojima se již začíná soustředit na svůj další projekt.

Zatímco většina vývojářského týmu si užívá svátků, tak Kojima zjevně využívá tento klid a pohodu k tomu, aby se pustil do práce na svém dalším herním konceptu. A jak je jeho dobrým zvykem, tak opět nechává pracovat fantazii fanoušků, když na Twitter umístil následující Easter-egg fotografii.

Fotografie nemá znázorňovat jen Kojimův přeplněný pracovní stůl, ale každá z věcí opět může představovat jisté vodítko. Asi nejvíce viditelnou věcí je písečná duna na Kojimově počítači, která ukazuje na velmi odlišnou atmosféru, než je prostředí Death Stranding. Na fotografii také mlžeme vidět masku Normana Reeduse, barbarskou, nebo gorilí lebku, gumovou kachničku, těžítko v podobě rajčete, kopii časopisu Wired, Mobil s krytem v podobě Sony Walkman, japonskou knihu s kapelou (možná Joy Division nebo New Order?) na obálce a asi tucet dalších odkazů.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Co to vše znamená asi nikdo neví, ale Kojima jistě pracuje na novém konceptu a již dříve fanoušky dráždil informacemi o návratu k hororové tématice. Kdo ví, možná bude další hra o tom jak se Norman Reedus prochází s gorilou po poušti a bojují pomocí rajčat proti obřím žlutým kachnám, to vše za doprovodu britské post-punk kapely.

Death Stranding je nyní k dispozici na PS4 a v létě 2020 vyjde také na PC. 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno