Během nedávné prezentace Avalanche Software předvedl novou cutscénu z připravovaného akčního RPG s otevřeným světem.

Od představení hry na začátku tohoto roku jsme toho z Hogwarts Legacy opět moc neviděli, ale před jeho údajným uvedením koncem tohoto roku se zdá, že vydavatel WB Games by se mohl připravit na zavádění nových detailů k tomuto akčnímu RPG s otevřeným světem. Například na nedávném Autodesk Vision Series, jako součást prezentace podrobně popisující, jak hra využívá Autodesk Maya a MotionBuilder.

Cutscéna, kterou si můžete prohlédnout níže (s laskavým svolením uživatele Twitteru @HogLegNews), ukazuje dva bradavické studenty, kteří sledují, jak hipogryf jmenující se Highwinga, je omezován a podmaňován čaroději, než poté zformulují plán, jak ho osvobodit ze zajetí a shromáždit důkazy o jejich nekalém počínání. Na konci cutscény jsou dva studenti odděleni, přičemž pravděpodobně hráčská postava hledá jiný způsob, jak se dostat k cíli.

Kromě toho Avalanche Software také předvedl letmé pohledy na přizpůsobení herních postav, stručně ukázal několik předvoleb, které budou hráčům k dispozici, nabízející různé tváře, kostýmy a další. Podívejte se na to níže.

Vydání Hogwarts Legacy je naplánováno na konec roku 2022. Nedávno unikly podrobnosti o jeho sběratelských a Deluxe edicích, zatímco vydání jeho oficiální umělecké knihy by také mohlo naznačovat prosincové uvedení.

Přečti si  Mobilní MMO World of Warcraft bylo zrušeno Blizzardem a NetEase ještě předtím, než vůbec bylo oznámeno

Hogwarts Legacy je nyní ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch. Zda verze Switch bude nebo nebude cloudovou verzí, se teprve uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno