Chystaný akční dobrodružný titul s otevřeným světem byl nedávno odložen na fiskální rok 2023-24.

Od oficiálního představení Avatar: Frontiers of Pandora jsme neviděli ze hry téměř nic. A přestože nedávné úniky tvrdily, že hra bude spuštěna v listopadu tohoto roku, jak se ukázalo, tak skutečnost bude zcela jiná.

Ještě nedávno Ubisoft trval na tom, že jeho dlouho  vyvíjená hra Avatar  vyjde před koncem aktuálního fiskálního roku, což by znamenalo před 1. dubnem 2023 . Nedávno však společnost potvrdila, že hra byla zpožděna a nyní se zaměřuje na spuštění ve fiskálním roce 2023-24, který končí 1. dubna 2024.

Společnost neuvedla žádné důvody pro zpoždění, ale podle novináře Jeffa Grubba bylo rozhodnutí přijato kvůli tomu, že i když hra „vypadá pěkně“, její gameplay je velmi hrubý. Grubb uvedl, že se tuto informaci dozvěděl zhruba před měsícem.

Přečti si  World of Warships na sedmi mořích slaví sedm let

Massive Entertainment se rozhodlo, že potřebuje více času, aby na hratelnosti zapracovalo a vylepšilo ji. To by také mohlo vysvětlovat, proč jsme ještě neviděli žádné gameplay záběry.

Avatar: Frontiers of Pandora je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

 

2 KOMENTÁŘE

    • Pavel Pj Jurišta Jak je uvedeno v článku, sice je to pěkné, ale údajně se to strašně hraje… vykládáme si to tak, že gameplay je až moc kostrbatý

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno