Informace naznačují, že Avatar: Frontiers of Pandora vyjde na PC, PS5 a Xbox Series X/S 18. listopadu.

Nadcházející hra Avatar od Ubisoftu – AvatarFrontiers of Pandora – má vyjít 18. listopadu. Datum vydání vychází ze zprávy na Exputeru od Toma Hendersona, který cituje zdroje uvádějící vydání 18. listopadu.

Zvěstované uvedení 18. listopadu staví Avatar: Frontiers of Pandora přímo doprostřed dalších hlavních herních vydání a je v souladu se zprávami o výdělcích Ubisoftu za poslední finanční rok, kde společnost zopakovala, že bude spuštěn před koncem aktuálního účetního roku, tedy 31. březnem 2023.

Jeho datum vydání také spadá poměrně blízko k datu vydání dalšího filmu Avatar – Avatar: The Way of Water, který je naplánován na prosincové vydání.

Přečti si  Příští legendou v Apexu bude Vantage

Avatar: Frontiers of Pandora má vyjít na PC, PS5 a Xbox Series X/S. Volba zahrnutí pouze platforem současné generace bude pravděpodobně v souladu s předchozím prohlášením programového ředitele Nikolaye Stefanova, který řekl, že hra bude obsahovat ray tracing na všech platformách, na kterých bude možné titul hrát.

Toto prohlášení také naznačuje, že pro hraní Avatar: Frontiers of Pandora na PC bude minimálním požadavkem grafická karta právě s podporou ray tracingu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno