Společnost Capcom odhalila Separate Ways, nové příběhové DLC pro Resident Evil™ 4, které vyjde 21. září 2023. Separate Ways zkoumá další stránku příběhu o znovuprobuzeném, sleduje Adu Wong na tajné misi, která agentku spojí s Leonem S. Kennedym během pátrání po prezidentově zmizelé dceři.

Kromě úvodního traileru, na který se můžete podívat níže se do DLC Separate Ways pro remake Resident Evil 4 ponořilo i několik publikací v Japonsku. Ty přinesly záběry zachycují Adu Wong v několika sekvencích, jako jsou hradby hradu Salazar, jak srážejí členy Los Iluminados útoky na blízko a bojují na konkrétní místa. Později ji vidíme zvonit na zvon v úvodním obležení vesnice a zachránit Leona před bojem s El Gigante. Boj s bossem se od Leonova výrazně liší, protože Ada’s Grappling Gun poskytuje rozsáhlou mobilitu.

Samozřejmě je toho mnohem víc, jako například chodby plné laserů z hraného filmu Resident Evil z roku 2002.

Separate Ways vychází 21. září pro Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Současně s vydáním Separate Ways bude ve stejný den spuštěna bezplatná aktualizace pro hru The Mercenaries, která představí Adu Wong a jejího nechvalně známého zaměstnavatele Alberta Weskera jako hratelné postavy pro oblíbený bonusový režim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno