Hráči Call of Duty Warzone nyní vyzývají vývojáře k „nerfnutí slunce“ protože, hráči jím jsou nepříjemně oslněni, což může být které může ve vypjatých situacích docela rušivé.

Od vydání Verdansku ’84 ve Warzone Season 3 se osvětlení na mapě drasticky změnilo, aby pomohlo zlepšit stížnosti na to, že je mapa místy příliš tmavá.

I když rozhodně došlo ke zlepšení osvětlení, stále existují problémy a hráči nyní požadují, aby vývojáři snížili sluneční záření, které může být občas velmi silné a oslňující.

V nejnovější aktualizaci Warzone se vývojáři rozhodli ještě dále vylepšit AMAX, ačkoli z toho mnoho hráčů nebylo příliš šťastných, bylo to rozhodně potřeba. Kromě hráčů volajících po změnách kořisti nyní existuje také požadavek na snížení intenzity slunečního oslnění, které hráči zažívají ve Verdansku ’84. Hráči nejen požadovali, aby společnost Raven Software zavedla stejné osvětlení na ostrově Znovuzrození i ve Verdansku, ale nyní chtějí zenit intenzitu slunečního záření.

Přečti si  SEMTEX vstupuje ve velkém do esportu. Kupuje tým BRUTE

Uživatel Redditu Nubanuba zveřejnil stížnosti na tento problém a řekl: „Nerfnutí AMAXu je skvělé, ale můžete prosím nerfnout SLUNCE?“

Na určitých částech mapy se zdá, že slunce může způsobovat velmi silné oslnění, což může hráčům ve skutečnosti bránit v tom, aby viděli nepřátele, i to, co se před nimi děje.

Nerfing the AMAX is cool and all but can we please nerf THE SUN? from CODWarzone

Tento uživatel není jediným hráčem, který na tento problém upozorňuje, protože v komentářích se to stížnostmi na přehnanou intenzitu slunečních paprsků jen hemží.

Jeden uživatel dokonce uvádí příklad toho, jak může sluneční záře herní zážitek, a říká:

“Svit je nesmyslný” Dostal jsem se do odstřelovačského souboje s jednotkou na poli, přičemž já a můj tým jsme byli na televizní stanici. Byl jsem na jižní anténě a díval se směrem k poli s 3,5x scopem. Sotva jsme něco viděli a oni nás vyndávali jednoho po druhém, jako by byli na pouťové střelnici. Vzpomínám si na tucet přestřelek ve Verdansku, které byly velmi podobné.

Přečti si  EA Motive údajně oživuje existující IP, zasvěcenci hovoří o Dead Space

To je určitě problém, který je třeba řešit, zejména proto, že narušuje zážitek hráče. Zdá se, že problém je nejvýznamnější kolem TV Station a Array, takže hráči by si měli dávat pozor na tyto oblasti.

Doufejme, že Raven Software brzy přijde s opravou, protože to nedávno uznal i jeden z členů VFX ve vývojovém týmu Warzone.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno