V případě, že jste členy Insder programu na Xbox One, tak právě možná v těchto chvílích instalujete nový update, který do konzole přidává podporu rozlišení 1440p.

Tato podpora přibude jak pro majitele Xbox One X, tak i pro majitele Starší verze Xbox One S, kdy na monitoru nebude muset být obraz znovu zvětšován, nebo zmenšován.

Update nabízí také další novinky, mezi které patří například i nové možnosti interaktivity přes Mixer, kde budou moci Streameři zapnout funkci Share controller a nabídnout ovládání hry svému divákovi. Hra se tak bude moci ovládat přes ovladač na obrazovce, ale také pře samotný připojený ovladač. Streamer a divák tak budou moci během hraní spolupracovat, což přináší do streamingu zcela nové možnosti.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Jarný Xbox One update s 1440p podporou práve vychádza pre Insider používateľov

Edge browser

Browser na Xbox One dostal nový modernější vizuál, zjednodušené bylo ovládání gamepadem, bylo vylepšené favorites a history záložky, přidána je možnost stahování a uploadování obrázků, hudby a videí. Přibylo i mutování záložky, přečtení a automatické vyplnění.

Zvuk

Nově přibylo také nastavení a vyvážení zvuku a na surround systémech si tak budete mnohem lépe vnímat události na obrazovce.

Invite filtr v klubech

Administrátoři klubů nyní mohou filtrovat pozvánky podle různých kritérií jako reputace, gamescore, ale také doporučení od stávajících členů klubů.

Jarní Xbox One update s 1440p podporou právě vychází pro Insider uživatele

Otevřené turnaje

Turnaje jsou nyní dostupné přímo z Game Hubu, a tudíž nemusíte být již člen klubu, který začal turnaj, abyste do něj mohli vstoupit.

Jarní Xbox One update s 1440p podporou právě vychází pro Insider uživatele

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno