Je až neuvěřitelné, že je to již pět let co CD Projekt Red odhalil první trailer pro Cyberpunk 2077 a toto dvouminutové video stačilo k tomu aby se hra stala jedním z nejočekávanějších titulů.

Ovšem od té doby studio nic nového nevydalo a to až do včerejšího dne, kdy oficiální Twitterový účet Cyberpunk 2077 naznačil, že se pravděpodobně něco chystá. A upřímně řečeno jedno malé “beep”, které se na oficiálním Twitteru objevilo po 4,5 letech doslova pobláznilo celý internet.

Konspirace fanoušků jsou, že účet naznačuje, že CD Projekt Red brzy vydá hlavní oznámení k Cyberpunku 2077. Tento poslední tweet naznačuje, že CD Projekt RED má něco důležitého co chce brzy sdílet – něco tak velkého, že k tomu potřebuje použít oficiální Twitter hry. Fanoušci by si přáli vidět záběry přímo ze hry, ale na to je trochu brzy a řadu z nich by mohl uspokojit nový trailer, nebo i kratší teaser, nebo předběžný termín vydání.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Dle informací, které zatím od CD Projektu Red máme má být Cyberpunk 2077 mnohem větší hrou než Zaklínač 3, což může vyžadovat ještě více času než nám studio něco předvede.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno