První květnový týden máme za sebou a i tentokrát má jistě řada z vás volno díky zítřejšímu svátku. I přes to, že minulý týden byl pracovně kratší, tak se to na množství informací z herní branže nijak neprojevilo, ba naopak.

Fortnite vstoupil do čtvrté sezóny, FIFA 18 dostane zdarma MS, nový trailer na Red Dead Redemption 2, čísla Xboxu , vzniká nová hra se Supermanem a mnoho dalšího.

SÉRIE CALL OF JUAREZ JE ZPĚT U TECHLANDU

Ubisoft, který držel vydavatelská práva na Call of Juarez je zpět Techlandu. Ten na oslavu návratu prodával hru na Steamu s akční 33% slevou.

FIFA 18 DOSTANE ZDARMA REŽIM MISTROVSTVÍ SVĚTA

Update s mistrovstvím světa ve fotbale v Rusku dorazí také do aktuálního ročníku FIFA 18 a to na všech platformách, včetně Switche a navíc zcela zdarma.

VE FORTNITE ODSTARTOVALA 4. SEZÓNA

Ve free 2 play hře Fortnite Battle Royale odstartovala již čtvrtá sezóna, která má filmové téma. Hráči objevují řadu zajímavých filmových kulis, předmětů a také dostávají skiny s filmovou tématikou.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

ROCKSTAR UVOLNILI NOVÝ TRAILER K RED DEAD REDEMPTION 2

Rockstar Games vydalo v pořadí již třetí trailer k Red Dead Redemption 2, který nám představuje příběh Artura Morgana a jeho vzestup v rámci Gangu. Děj hry je zasazen 12 let před první díl, takže ve hře budeme potkávat mladší známé tváře a navštívíme i několik známých lokací.

ČÍSLA UKAZUJÍ NA RŮST XBOX ONE

 

Společnost Microsoft oznámila řadu řadu mezníků, kterých v nedávné době dosáhla značka Xbox a oznámila velké plány pro nadcházející É trojku. Prodeje Xbox One meziročně vzrostly o 15 % a společnost slibuje největší show, jakou na E3 kdy měla.

V USA PROBÍHÁ SPOR O PATENT POUŽITÝ NA NINTENDO SWITCH

V srpnu roku 2017 vydal výrobce tabletu Gamevice tiskovou zprávu, že zažaloval společnost Nintendo kvůli jeho návrhu konzole Switch, jelikož si tato firma jako první podala patent na tablet s odpojitelnými ovladači. Nejhorší scénář by mohl znamenat zákaz dovozu konzolí do této zeměl

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

UBISOFT UKÁZAL JAK POKRAČUJÍ PRÁCE NA BEYOND GOOD AND EVIL 2

Beyond Good and Evil 2 vypadá slibně na nových herních záběrech, které ukazují lodě, animace, boj a mnoho dalšího. Představena byla také časová osa příběhu a bylo oznámeno, že hru budou moci hráči hrát jak sólo, tak v kooperaci.

VYŠEL NOÍÝ TRAILER KE HŘE VAMPYR

Dontnod Entertainment a Focus Home Interactive Entertainment vydali zbrusu nový trailer na jejich velmi očekávanou hru Vampyr, ve kterém ukazují jaké to je stát se monstrem.

UBISOFT PŘEDSTAVIL SOZÓNU 6 PRO FOR HONOR

Ubisoft zveřejnil detaily k nadcházející šesté sezóně For Honor, která bude obsahovat novou mapu, změny dvou hrdinů a mnoho dalšího.

ROCKSTEADY MÁ DLE INFORMACÍ PRACOVAT NA NOVÉ HŘE SE SUPERMANEM

Podle anonymního příspěvku 4chan Rocksteady Studios má vyvíjet svou novou hru se Supermanem pomocí Unreal Engine 4 a hráčům má nabídnout otevřený svět v prostředí Metropolis, které má být trojnásobně větší než město v Arkham Knight.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno