Minulý týden jsme díky probíhající E3 vynechali naši pravidelnou rubriku Last Week Game Press a tak vám dnes přinášíme řekněme dvojčíslo ve kterém Vám shrneme vše důležité za posledních 14 dní.

Capcom nadále živí značku Deep Down, akcie Nintenda se propadají,odhaleno DLC Forsaken pro Destiny 2, Cackdown 3 znovu odložen, na trh vstupují Bad Robot Games, vyšlo Unravel Two a mnoho dalšího.

CAPCOM SI PRODLOUŽIL OCHRANOU ZNÁMKU DEEP DOWN

Jak se zdá Capcom se stále nechce vzdát svého ambiciózního RPG projektu Deep Down, který měl původně vyjít po startu konzole PlayStation 4. Bohužel sed o hře přestalo zcela hovořit a vidět nebyla ani na žádné z velkých událostí. Ale jak se zdá, tak Capcom značku zatím nezavrhuje a prodloužil si registraci ochranné známky Deep Down. Že bychom se v budoucnu přeci jen dočkali?

AKCIE SPOLEČNOSTI NINTENDO KLESAJÍ

Po dlouhodobém úspěchu společnosti Nintendo se zdá, že společnost se svou konzolí Switch dosáhla pomyslného vrcholu, jelikož v současné době na zaznamenali akcie této společnosti výrazný propad. a to o více jak 10% za pouhé dva dny. Dost možná za to mlže fakt, že se pro konzoli Switch nechystá žádný velký titul, který by nadále podpořil prodeje konzole.

BYLY PŘEDSTAVENY SBĚRATELSKÉ EDICE RED DEAD REDEMPTION 2

 

Rockstar Games odhalili obsah speciálních edic k nadcházející westernové akci Red Dead Redemption 2. Zajímavostí je, že ultimátní edice této hry nebude obsahovat základní hru, kterou si hráči budou muset zakoupit zvlášť.

LORDS OF THE FALLEN 2 PŘECI JEN VZNIKNE

Pokračování RPG inspirovaného sérií Dark Souls je již několik let v přípravách a díky pracím na jiných projektech se nedaří vývojářům z Deck 13 ke hře dostat. Díky tomu bude nově hru vyvíjet Defiant Studios, to sice nemá žádné zkušenosti, ale jeho členové jsou známí pracemi například na sérii Just Cause.

BUNGIE ODHALILO PODZIMNÍ DLC FORSAKEN

Bungie nám představilo nové DLC s názvem Forsaken, to nás zavede zpět na Reef, kde se vězni v Prison of Elders pod vedením Prince Uldren Sov chystají k převratu a útěku. Studio slibuje spoustu nového obsahu a to včetně rozšířených schopností Guardianů, 4 nových strikeů a také zbrusu nový raid, který nabídne mnohem více bossů, než dosud. Představen byl také zcela nový herní režim s názvem Gambit, který mísí PvE a PvP v jedno.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

BLIZZARD BY MOHL PRACOVAT NA NOVÉM DIABLU

Blizzard ve svém náborovém inzerátu možná prozrazuje vznik nového dílu Diabla. Inzerát totiž prozrazuje, že studio hledá někoho, kdo má vášeň pro tvorbu temného gotického Diablo světa, rád by tvořil skvělé hry, rád zabíjí miliony monster a získává loot.

BATTLEFIELD V NABÍDNE PO VYDÁNÍ POUZE DVĚ FRAKCE

EA společně s Dice oznámili, že nový Battlefield V nebude obsahovat season ani premium pass a obsah bude do hry dodáván zdarma. To nás trochu děsí a máme obavy aby Battlefield nedopadl podobně jako Battlefront. A první informace tomu naznačují, hra totiž po vydání má obsahovat pouze dvě hratelné frakce a to Britská a Německá vojska. Z minulosti víme, že vše co EA dává zdarma stojí za prd.

THE CREW 2 DOSTANE PO VYDÁNÍ SESON PASS I OBSAH ZDARMA

Ubisoft odhalil jaké má plány s The Crew 2 po jeho vydání. Každé 3 měsíce se tak hráči mohou těšit velký update zdarma, který přidá nové módy, disciplíny nebo funkce. Obsah zdarma bude vydáván každé tři měsíce. Vždy s sebou přinese nové disciplíny, herní módy a obsah v podobě vozidel. Hra však nabídne také klasický season pass.

CRACKDOWN 3 OPĚT ODLOŽEN AŽ NA ROK 2019

Být fanouškem Xboxu je opravdu nároční disciplína, konzole má vlastních exkluzivních her jako šafránu a ty které má, se ještě se dočkávají několikátého odkladu. To je aktuálně případ hry Crackdown 3, jejíž původní vydání mělo být společně s Xbox One X, ovšem vydání hry se již podruhé odložilo a tentokrát až na rok 2019. Zdá se tak, že tato hra se bude s aktuální generací konzolí spíše loučit. Nejsme si jisti, zda se bude jednat o zrovna důstojné rozloučení.

NA THRH VSTUPUJÍ BAD ROBOT GAMES

JJ Abrams spojil své síly se společností Tencent a vstupuje do herního průmyslu se studiem Bad Robot Games. Ti vstupují na trh s tradičními vývojáři her, aby vytvářeli jak velké AAA projekty, tak i menší indie hry.

NEED FOR SPEED PAYBACK SOUČÁSTÍ EA ACCESS

Nejnovější díl série Need for Speed: Payback, je nejnovějším přírůstkem do rodiny EA / Origin Access a majitelé této služby si ji tak mohou naplno užít. I přesto, že se jedná o slabší díl série, který doprovází kauza kolem pay-to-win mikrotransakcí, tak v EA Access stojí za povšimnutí.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

V RÁMCI KONFERENCE EA PLAY VYŠLA INDIE PLŠINOVKA UNRAVEL TWO

Unravel Two se objevilo na tiskové konferenci EA Play a i když byste to asi neočekávali, tak hra nabídne kooperaci, stejně tak, jako možnost zahrát si titul sólo.

DOČKALI JSME SE NOVÝCH GAMEPLAY ZÁBĚRŮ ZE HRY ANTHEM

Během tiskové konference EA Play E3 2018 byla celému světu představena konečná verze hry, která vyjde 22. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One. Také jsme se dozvěděli, že při vydání hra nebude obsahovat PvP, to by mělo být do hry přidáno později.

FROM SOFTWARE ODHALILI NOVOU HRU SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE

Sekiro: Shadows Die Twice nemá dle slov vývojářů být klasickým RPG, na které jsme od tohoto studia zvyklí, znamená to tedy, že v žádném případě nemáme očekávat Dark Souls či Blodboorne styl hry. Sekiro, by mělo vyjít v průběhu následujícího roku.

DEVIL MAY CRY 5 BYLO ODHALENO NA E3

Fanoušci Danteho se konečně dočkali. Na E3 byl představen trailer oznamující Devil May Cry 5. Bohužel jsme se nedozvěděli termín vydání a to ani přibližný.

TEAM NINJA OZNÁMIL POKRAČOVÁNÍ RPG NIOH

Vznik Nioh 2 byl odhalen během E3 krátkým teser trailerem. Vývoj hry by měl být ve velmi raném stádiu vývoje, jelikož jsme se od studia nedočkali žádného záběru a to ani v podobě doprovodného filmečku.

GOD OF WAR DOSTANE NEW GAME + MÓD

Hráči God of War se mohou těšit na to, že si budou moci hru projít zcela znovu s již nasbíraným vylepšením a to díky módu New Game +, který by měl do hry dorazit s jedním z následujících updatů.

DOČKALI JSME SE TRAILERU K CYBERPUNK 2077

CD Projekt Red na E3 odhalil zbrusu nový trailer ke svému novému sci-fi RPG Cyberpunk 2077. Vývojáři informovali, že se bude jednat o velmi dospělou hru, která si nebude brát žádné servítky a ukáže nám budoucnost v tom nejhorším možném světle. Ti kteří měli možnost vidět prezentaci za zavřenými dveřmi tvrdí, že dosud nevěřili tomu, že něco podobného je možné vytvořit.