25. týden jsme na GAME PRESS přežili ve zdraví a před námi je jeho tradiční rekapitulace. Pojďme se podívat co se událo.

Stručný přehled nejzajímavějších zpráv z minulého týdne jako jako vítězství hráčů a moderů nad Take Two, potenciál Spider-mana na zvýšení prodejů PS4 Pro, vyšel nový testovací nástroj PC Mark 10 a mnoho dalšího.

VISCERAL GAMES UNIKLY INFORMACE K STAR WARS HŘE

Visceral Games zřejmě unikly informace o jejich připravované Star Wars hře. Na té pracuje i scenáristka Uncharted – Amy Hennig. Více ZDE.

PO MĚSÍČNÍM ODKLADU VYŠLO GET EVEN

Get Even po měsíčním odkladu v důsledku teroristických útoků v Anglii bylo konečně vydáno a připomělo se nám launch trailerem.

ROCKSTAR MOŽNÁ CHYSTÁ REMASTER L.A. NOIRE

Rockstar Games podle některých informací údajně pracuje na remastru LA Noire. Údajně se ve spojitosti s remastrem L.A. Niore hovoří v Rockstar Games o FPS i VR verzi hry.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

NHL 18 PŘEDSTAVENO 

EA představila nový ročník NHL s číslem 18. Trailer predstavuje nové možnosti ve hře, které jsou spíše kosmetické. Tváří nového ročníku se stal Connor McDavid.

NOVÉ HRY OD BETHESDY BUDOU DOPROVÁZET KOMIKSY

Tento rok se nám Bethesda chystá vydat ještě tři hry a to Wofenstein II: The New Colossus, Evil Within 2 a Dishonored: Death of the Outsider. Všechny tyto tři hry budou doprovázet komiksy, které budou dostupné všem.

MODEŘI A HRÁČI SLAVÍ ÚSPĚCH – TAKE TWO USTOUPILO A MÓDY SE VRÁTÍ DO GTA V

Komunita díky své vlně nevole dosálhla svého a donutila Take Two přehodnotit své rozhodnutí o Open IV módu do GTA V. Vyjádření přišlo přímo z Rockstar Games, které informuje, že se domluvilo přímo s Take Two na tom, aby vydavatel nepodnikal žádné právní kroky proti moderům.

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

VYŠEL PC MARK 10

Nejpopulárnější benchmark pro PC je nyní ve své nejnovější desáte verzi venku. PC Mark 10 je nyní dostupný přímo z Futuremark ve své bezplatné Basic verzi.

SPIDER-MAN OD INSOMNIACU MÁ POTENCIÁL NAVÝŠIT PRODEJE PS4 PRO

Připravovaný Spider-Man od Insomniac Games má potenciál prodat až 100 milionů kusů PlayStationu 4 Pro.  Podle Shawna Laydena PS4 aktuálně prodává 60 milionů konzolí a Spider-man má všechny předpoklady navýšiti toto číslo až na oněch 100 milionů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno