První měsíc nového roku se pomalu blíží ke svému závěru a kola herní mašinérie se již naplno roztočily. Díky tomu byl tak čtvrtý týden z pohledu množství nových informací tím nejnabitějším.

Prolomena ochrana PS4, God of War má termín vydání, problémy PlayStation Network, do Ghost Recon: Wildlands přibudou loot boxy a mnoho dalších informací.

DOŠLO K PROLOMENÍ OCHRANY PS4

V prosinci loňského roku došlo k odhalení kernel exploitu v konzoli PlayStation 4 a bylo jen otázkou času, kdy hackeři přijdou s nástrojem, který prolomí ochranu této konzole. Na internetu se tak již objevují pirátské kopie populárních her.

DESTINY 2 ZTRÁCÍ I NEJVĚRNĚJŠÍ STREAMERY

I přes snahy studia Bungie opravit hru k představám mnohých fanoušků, se Destiny 2 nadále potýká s úbytkem hráčů a to až do takové míry, že od této sci-fi střílečky odcházejí i její nejvěrnější streameři. Je tedy otázkou zda má hra ještě nějakou naději na resuscitaci.

ROCKET LEAGUE BY SE DO KONCE ROKU MOHLO DOČKAT CROSSPLAY

Rocket League má po celém světě přes 40 milionů hráčů, kteří budou moci do konce roku 2018 soupeřit mezi sebou, bez ohledu na platformu.

STUDIO ATLUS BY MOHLO PRACOVAT NA NOVÉ PS4 HŘE

Nabídka pracovních pozic na japonských stránkách Creator’s Partner Fellows naznačuje, že studio Atlus pracuje na high-end akční hře pro PlayStation 4. Seznam pracovních příležitostí poptává 2D Concept Designera a klíčové animační talenty pro PS4 high-end akční hru.

GOD OF WAR SE DOČKALO OFICIÁLNÍ TERMÍNU VYDÁNÍ

Fanoušci God of War, se konečně dočkali nového příběhového traileru a oficiáloního oznámení termínu vydání. Ten byl stanoven na 20. dubna 2018, přičemž společnost Sony a Studio Santa Monica představili také sběratelské a limitované edice této akční PS4 exkluzivity.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

MICROSOFT OZNÁMIL ROZŠÍŘENÍ XBOX GAME PASS

Microsoft oznámil, že placená služba Xbox Game Pass se rozšiřuje tak, aby obsahovala nové tituly ze studií Microsoft Studios a to již v den vydání. Znamená to tedy, že hráči budou moci novinky s dílen Microsoftu hrát v den vydání a to za pouhých 149,. korun za měsíc. Totéž platí i pro majitele PC a to u her, podporující službu Microsoft Play Anywhere.

METRO EXODUS MÁ NABÍDNOU NEJVĚTŠÍ HERNÍ SVĚT V SÉRII

Hra má přinést prvky survival hororu spojené se stealth akcí, přičemž vývojáři ze studia 4A Games nyní přinesli více informací o tom, co fanoušci série mohou od hry očekávat. Hra bude mnohem větší než předchozí díly série.  Například každé město ve hře bude mít rozlohu tří nebo čtyř kilometrů čtverečných, což z nich dělá největší mapy, jaké kdy v 4A Games vytvořili.

PLAYSTATION NETWORK SE 3X ZA TÝDEN POTÝKAL S PROBLÉMY

Během minulého týdne se PlayStation Network potýkal s problémy a hráči po celém světě hlásily výpadky online služeb. Poslední zaznamenaný výpadek byl v neděli, kdy se hráči opět nemohl načíst seznam páty, či přátel. Navíc dlouhodobě nefunguje ani synchronizace trofejí. Společnost Sony zatím neuvedla co za výpadky jejich sítě stojí.

KINGDOM COME: DELIVERANCE NEBUDE MÍT PŘED VYDÁNÍM DEMO A NEBUDE OBSAHOVAT ANI OCHRANU DENUVO

Několik týdnů před vydáním Kingdom Come: Deliverance hostoval developer Warhorse Studios na Redditu v AMA (Ask Me Anything), kde poskytli odpovědi na nejpodstatnější otázky komunity. Mezi odpovědmi zazněly také informace, že hra nebude mít před svým vydáním hratelné demo ani betu. Vývojáři také oznámili, že hra nebude na PC obsahovat obávanou ochranu Denuvol, zdá se tak, že vývojáři jdou podobnou cestou jako CD Projekt Red.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

VYDÁNÍ ANTHEM SE ODKLÁDÁ NA ROK 2019

Zvěsti hovoří o tom že BioWare odkládá vydání své nové sci-fi multiplayerové střílečky Anthem až na březen 2019. EA se tak v důsledku této informace propadají akcie. Důvodem zpoždění se zdá být příliš optimistický počáteční termín vydání v kombinaci s následnou expanzí Anthemu. Ovšem na tuto zprávu negativně zareagovali akcie společnosti EA, které téměř okamžitě zaznamenaly propad o 2,6%.

VÝVOJ DRAGON AGE 4 BYL RESTARTOVÁN

Vývoj nového dílu Dragon Age se dočkal kompletního rebootu. EA nebylo s hrou spokojeno a chce, aby bylo do hry implementováno více živých prvků a služeb, které mají hře zajistit delší životnost.

UBISOFT PŘIDÁ DO GHOST RECON: WILDLANDS LOOT BOXY

Podle nedávného příspěvku na blogu Ubisoftu budou loot boxy k dispozici ještě před koncem ledna a to jako součást Extended Ops aktualizace. Ubisoft uvádí, že loot boxy budou obsahovat kosmetické předměty. Hráči si je budou moci zakoupit v on-game obchodě za 400 kreditů. Ubisoft také uvádí, že hráči z těchto loot boxů obdrží tři náhodné předměty, přičemž je garantováno, že se bude jednat vždy o věci, které hráči ještě nevlastní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno