Konec října se nesl ve znamení vydavatelského maratonu, kdy se na hráče valila jedna novinka za druhou od Assassin´s Creed Origins přes Wolfenstein II: The New Colossus až třeba po Mario Odyssey. Pojďme se podívat krom nových her 43. týden přinesl.

Oficiální Aplikace Game Press, Hellblade vydělal přes 60k liber na duševně nemocné, Nvidia vydal GTX 1070ti, Microsoft končí s Kinectem a mnoho dalšího.

STÁHNĚTE SI OFICIÁLNÍ APLIKACI GAME PRESS

Vytvořili jsme pro vás oficiální aplikaci Game Press a to pro všechna zařízení se systémem Android a iOS, kterou si můžete stáhnout zcela ZDARMA. S aplikací GAME PRESS budete mít naše informace vždy přehledně po ruce.

MICROSOFT UKAZUJE JAK MOC SE VYLEPŠILO GEARS OF WAR PRO XBOX ONE X

Microsoft s blížícím se zahájením prodeje Xbox One X vydal trailer na Gears of War 4, ve kterém ukazuje vylepšení hry a přínosy pro Xbox One X. Hned došlo také na porovnání této nahrávky s nahrávkou pro Xbox One S.

PC VERZE RPG HRY NIOH NEBUDE POSTIŽENA DENUVEM

PC hráči se konečně příští týden dočkají původně PS4 exkluzivního rpg Nioh. Dobrou zprávou pro ně je, že hra nebude zatížena ochranou Denuvo, která by beztak byla jistě do večera prolomena.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

ŽÁDNÁ DALŠÍ PŘÍBĚHOVÁ DLC PRO GTA V

Rockstar oficiálně potvrdil, že do příběhové části GTA V žádná DLC nedorazí, studio k tomu nevidí jediný důvod. Nový obsah přece tvoří komunita, což je pro studio nejvýhodnější.

IO INTERACTIVE VYDÁVÁ GOTY EDICI HITMANA

IO Interactive po svém osamostatnění se představilo očekávané novinky do Hitmana, v první řadě je to nová kampaň, která rozšíří hru. Nová kampaň ponese název Patient Zero.

NOVÝ ASSASSIN NAKONEC S MIKROTRANSAKCEMI, KTERÉ USNADNÍ POSTUP HROU

Ačkoliv se UBISOFT před vydáním nového Assassina dušoval, že jejich loot boxy budou k nákupu jen za virtuální měnu, tak nějak se zapomněli přiznat k tomu, že v obchodě budete moci tuto měnu horlivě nakupovat za reálné peníze. MONEY, MONEY, MONEY….

KONEC KINECTU, NEJEN V ČECHÁCH

Společnost Microsoft dnes potvrdila, že výroba kamery pro pohybové ovládání s názvem Kinect byla ukončena. Co se týče společnosti Co.Design, která tento doplněk vyráběla, tak ta potvrdila, že jediné zásoby Kinectu jsou nyní k dispozici pouze v maloobchodě. Jakmile se obchody vyprodávají, bude to konec Kinectu na trhu.

DESTINY 2 SE STALO NEJPRODÁVANĚJŠÍ HROU ROKU

Vzhledem k tomu že hra byla vydána 6. září, vstoupilo do měsíčních grafů za méně než 30 dní kdy se hra prodávala. zvládla překonat nejen měsíční prodeje jiných her, ale také prodeje všech dosud vydaných her za celý rok. Destiny 2 se v žebříčku nejprodávanějších her za posledních 12 měsíců dostalo na třetí příčku, kde zaujalo pozici místo Ghost Recon Wildlands.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

NVIDIA OHLÁSILA 1070TI GRAFICKOU KARTU

Společnost Nvidia ohlásila termín vydání své nové grafické karty s označením GTX 1070ti, která má být středem mezi grafickými kartami 1070 a 1080.

NOVÉ COD: WWII SI NEZAHRAJETE DOKUD NEVYJDE PATCH

Všichni kteří mají více štěstí než rozumu, nebo dostatek peněz k tomu aby se dostali k předčasně k fyzickým kopiím nového Call of Duty: WWII mají utrum a hru si nezahrají dříve dokud vývojáři nevydají patch, který umožní hru hrát.

NINJA THEORY VYBRALO PŘES 60K LIBER NA DUŠEVNĚ NEMOCNÉ

Ninja Theory se chlubí částkou, kterou se podařilo vybrat prostřednictvím prodejů Hellblade: Senua´s Sacrifice pro nadaci zabývající se pomocí duševně nemocným lidem. Podařilo se jim za jediný den získat částku £60,798.80, za což zároveň děkují všem, kteří si hru zakoupili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno