44. týden se nesl především v duchu Paris Games Week a z části také Blizzconu a tak není divu, že většina novinek se bude vztahovat právě těmto akcím.

Nový trailer na The Last of Us Part II, Skvěle se prodávající Switch, Čskoslovensko možnou součástí DLC pro CoD: WWII, StarCraft jako free 2 play a mnoho dalšího.

SWITCH TÁHNE A PRODÁVÁ SE JAKO HOUSKY NA KRÁMĚ

Nintendo zveřejnilo čísla za  druhé čtvrtletí fiskálního roku 2018, která jsou pro společnost velmi příznivá. Ta mimo jiné také ukazují, že konzole Switch se Nintendu prodává nadmíru dobře a prodeje již přesáhli 7 miliónů prodaných kusů.

ERICA NOVÝ TITUL PRO PS4 PLAYLINK

Sony ve spolupráci s FLAVOURWORKS nám na své konferenci uspořádané na PGW představilo zcela novou exkluzivitu s názvem ERICA. Hra má prvky, na které jsme zvyklí především z her od studia Quantic Dream. A Díky PlayLink budeme doslova součástí děje. Vice v novince.

BRUTÁLNÍ TRAILER A PŘEDSTAVENÍ POSTAV K THE LAST OF US PART II

Asi největším trhákem na konferenci Sony během PGW byl jednoznačně nový příběhový trailer k The Last of Us Part II, kde jsme sice neviděli Joela ani Ellie, ale řadu nových neméně zajímavých postav.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

DETROIT: BECOME HUMAN UKÁZAJU JAK MOC MŮŽEME OVLIVNIT PŘÍBĚH

https://youtu.be/2fokopgmREU

Na PGW nám nová trailer ukázal kolik vlastně možností budeme ve hře mít a jaké budou mít vliv na samotný děj. Rozhodně se nebude jednat o hru, kterou byste jednou dohráli bez pocitu, že jste mohli něco udělat jinak.

DLC PRO COD: WWII ODHALILO MOŽNÝ DĚJ V ČSKOSLOVENSKU

bylo poodhaleno DLC pro Call of Duty: WWII. Bude se jmenovat The Resistance a jeho součástí by mohl být mapy zasazené do Československa.

PŘEDSTAVENO ONRUSH NOVÁ ZÁVODNÍ HRA OD CODEMASTERS

Po zrušení Evolution studia, které tvořilo například Drive Club či Motorstorm, sáhlo Codemasters po těchto vývojářích a vytvořili tak zcela nový tým, který na PGW představil jejich zbrusu novou arkádovou off-road závodní hru s názvem OnRush.

PUBG DOSTALO TERMÍN VYDÁNÍ NA XBOX ONE

Microsoft a Bluehole v Paříži potvrdili datum vydání Xbox One verze Playerunknown´s Battlegrounds. Hra vyjde 12. prosince 2017 jako Xbox Game Preview.

DETAILY PRO DLC CURSE OF OSIRIS PRO DESTINY 2

Do Destiny 2 zamíří 5. prosince DLC s názvem Curse of Osiris, které do hry přinese novou příběhovou linku spojenou s Warlockým mistrem jménem Osiris. DLC zvedné základní level na 25, zvedne Power na 330, přinese nové exotické zbraně a vybavení, nový sociální prostor a spoustu dalšího obsahu.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

EA CHCE ROZŠÍŘIT SLUŽBU ACCESS O DALŠÍ PLATFORMY

V současné době je EA Acces dostupné na Xboxu One a PC, kde se služba jmenuje Origin Access, ovšem EA by rádo svou službu i na další platformy, Zda se bude jednat o PS4, či Switch ale neuvedlo.

EA OZNÁMILO TERMÍN VYDÁNÍ UFC 3

https://youtu.be/8JCwPS6UfDQ

EA Sports prvním trailerem představilo další díl bojové série UFC 3. Trailer nám ukazuje pohled do zákulisí hlavních zápasů, na tréninky,  vážení před zápasy a je tu také náznak příběhu. Hra má vyjít 2. února 2018.

BLIZZARD OZNÁMIL, ŽE STARCRAFT 2 PŘECHÁZÍ NA FRE 2 PLAY

Blizzcon přinesl jedno velké překvapení pro všechny fanoušky strategií a především StarCraftu, ten totiž přechází na free 2 play titul.

OVERWATCH DOSTANE DALŠÍ HRATELNOU POSTAVU JMÉNEM MOIRA

Blizzard i po roce od vydání své multiplayerové online střílečky nepolevuje na pracích, vylepšování a dodávání nového obsahu k této hře a na probíhajícím Bliiconu představil novou postavu, která nese jméno Moira a má být strojem na zabíjení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno