45. herní týden by se dal označit jako týden XBOXU ONE X, kdy se většina informací točila především kolem této nové konzole Microsoftu. Ovšem vybrali jsme pro vás i řadu jiných informací.

Cenzura ve hrách CoD a Wolfenstein, launch Xbox One X, zakoupení Respawn Entertainment společností EA, vznik nového herního studia a mnoho dalšího.

SONY V USA UMOŽNÍ HRÁČŮM NÁKUP HER ZA TROFEJE

Sony v USA hráčům, kteří sbírají trofeje nabízí možnost vyměnit herní úspěchy za reálné peníze do peněženky, které následně mohou utratit ve službách PSN.

JAK MOC JE CENZUROVANÝ WOLFENSTEIN ČI COD?

V některých zemích světa se je cenzura her díky tamním zákonům nutná a nevyhne se ani nejnovějším titulům jako je Call of Duty: WWII, či Wolfenstein 2: The New Colossus.

XBOX ONE X KONEČNĚ V PRODEJI

Dlouho očekávaná vlajková loď Microfosftu Xbox One X je konečně v prodeji a její uvedení na trh doprovázela řada launch párty po celém světě, bohužel ale také porodní bolesti, které někteří nový majitelé hlásí.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

UBISOFT VĚŘÍ ŽE PS4 PRO A XOX PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST GENERACE O DVA ROKY

Francouzský vydavatel her Ubisoft věří, že aktualizací stávající generace konzolí dojde k prodloužení současné generace o dva až tři roky, než se původně plánovalo.

VZNIKLO NOVÉ HERNÍ STUDIO INTERIOR NIGHT

Za vznikem studia stojí bývalá designérka Quantic Dreams, která pracovala na hrách Heavy Rain a Beyond: Two Souls. Ta si sebou přivedla několik bývalých spolupracovníků a chtějí tvořit především výpravné hry.

CALL OF DUTY: WWII VYDĚLALO ZA TŘI DNY PŘES 500 MILIÓNŮ DOLARŮ, ALE STÁLE SE POTÝKÁ S PROBLÉMY

Nové Call of Duty: WWII sice vydělalo za tři dny půl miliardy dolarů a překonalo tak dvojnásobně předchozí díl, ale na straně druhé se hra od vydání potýká s technickými problémy a to především s připojováním k serverům, které jsou dosti nestabilní.

EA KOUPILO RESPAWN ENTERTAINMENT

EA zakoupilo Respawn Entertainments, kterému doposavad zatím jen vydávalo hry, Titanfall a Titanfall 2. EA za studio zatím utratilo 151 miliónů dolarů, ale celková vynaložená částka se může vyšplhat až na 455 miliónů dolarů.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

UBISOFT VYPNE SERVERY STARÝM HRÁM

Ubisoft potřebuje uvolnit kapacitu serverů pro nové hry a tak se rozhodlo vypnout řadě starších titulů multiplayer. Jedná se o hry na PS3 a Xbox 360 a jejich seznam není zrovna krátký.

NINTENDO OPĚT NAVÝŠÍ PRODUKCI SWITCHE ZÁJEM JE ENORMNÍ

Společnosti Nintendo oznámila, že opětovně navýší produkci své konzole Switch v důsledku enormního zájmu zákazníků. Na některých trzích je konzole stále nedostatkovým zbožím. Navíc se zájem o konzoli ještě zvedne, jelikož řada vydavatelů oznámila zvýšení podpory pro tuto konzoli.

TAKE-TWO INFORMUJE, ŽE KAŽDÁ JEJICH NOVÁ HRA BUDE OBSAHOVAT MICROTRANSAKCE

Vydavatel TAKE-TWO se po zveřejnění své finanční zprávy nechal slyšet, že každá další jimi vydaná hra bude obsahovat určitou formu mikrotransakcí, které tvoří značný podíl na ziscích společnosti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno