46. herní týdnem zejména cloumá kauza o loot boxech a mikrotransakcích, nejen ve Star Wars Battlefront II, které podporují u mladistvých vznik závislosti na gamblingu. Celkově tak začíná tvrdý boj hráčů za kvalitní hry bez těchto systémů.

Skvělé prodeje Xbox One X v UK, boj za hry bez systémů podporující závislost na gamblingu, nominace na Game Awards 2017, agresivní progamer v živém přenosu a mnoho dalšího.

START XBOX ONE X PŘEKONAL V ANGLII PS4 PRO

Prodejními čísly prvního týdne překonal v Anglii nový Xbox One X prodeje  PlayStationu 4 Pro. Nové konzole od Microsoftu se stihlo ve spojeném království prodat PŘES 80.000 kusů.

CYBERPUNK 2077 MÁ MÍT DLE CD PROJEKTU RED MULTIPLAYER

Adam Kicinski, který je šéfem polského studia CD Projekt Red potvrdil, že jejich chystaná a hráči velmi očekávaná hra Cyberpunk 2077 bude obsahovat multiplayer.

BYLY ODHALENY NOMINACE NA GAME AWARDS 2017

Pomalu se blíží konec roku se kterým se pojí také již tradiční událost Geoffa Keighleyho a to udílení herních cen Game Awards. Nejvíce nominací si odnesly hry: PlayerUnknown’s Battlegrounds, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

NA XBOXU JIŽ MŮŽETE ZAKOUPIT HRU JAKO DÁREK

Microsoft spustil DIGITAL GIFTING tedy možnost darovat digitálně zakoupenou hru na Xbox a Windows Store. Vámi zakoupenou hru můžete tak zaslat známému či kamarádovi.

PŘEDSTAVENO DLC CURSE OF OSIRIS PRO DESTINY 2

Studio Bungie během svého prvního streamu k rozšíření Curse of Osiris, který po dlouhé době uváděl DeeJ představilo především několik nových detailů k příběhu a jeho důležitým postavám. Představeno bylo také nové video k příběhu tohoto rozšíření.

PROGAMER ZMLÁTIL PŘÍTELKYNI BĚHEM STREAMU

O tom, že League of Legends dokáže zahýbat emocemi se není asi třeba sáhodlouze rozepisovat. Často vídáme rozlámané klávesnice, headsety i monitory.

WILD WEST ONLINE V EARLY ACCESS

Onlinovka Wild West se doslata do Early Access. Pokud vás hra zaujala a zajímáte se o ni, nyní si můžete na oficiální stránce hry vybrat jednu ze tří nabízených variant beta buyldu, které se pohybují v cenovém rozmezí 30 – 80 Eur.

BENQ PŘEDSTAVIL DOSTUPNÝ 4K HDR PROJEKTOR

Máte chuť posunout rozměry svého hraní na PlayStationu 4 Pro a Xbox One X do maximálních rozměrů? Společnost BenQ má pro vás nově velmi zajímavé řešení v podobě 4K HDR projektoru pro domácí použití.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

SÉRIE UNCHARTED SLAVÍ 10 LET

Kdo z fanoušků PlayStationu nezná sérii Uncharted, ten jako by nebyl. Sony společně s Naughty Dog slaví desetileté výročí dobrodružné série Uncharted.

BOJUJTE ZA HRY BEZ SYSTÉMŮ PODPORUJÍCÍ ZÁVISLOST NA GAMBLINGU

Přidejte se společně s námi na stranu světových médií a lidí s rozumem, kteří nechtějí být stejně jako my součástí loot box šílenství, podporování gamblingu a pay 2 win titulů. Zachraňme hry dokud je čas!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno