Sedmý týden tohoto roku se nesl především ve znamení Kingdom Come: Deliverance, o kterém informovala snad všechna dostupná média v zemi. A jak se zdá, tvůrci hry se mohou těšit z úspěchu, který značí velmi dobrá prodejní čísla. My se ovšem nyní ohlédneme za dalšími herními událostmi předchozího týdne.

EA by mohlo přijít o Star Wars, Twitch má více diváků než HBO, Sony poskytuje data FBI, Ubisoft má dvě velké neoznámené hry a mnoho dalších informací.

BANDAI NAMCO KLESLY ZISKY A TAK BUDE ROZVÍJET NOVÉ IP

Bandai Namco Entertainment Inc.  představilo svou strategii na příští tři roky po zveřejnění své nejnovější finanční zprávy, která prokázala výrazný pokles zisku společnosti o 12,1%. Prioritou společnosti je prosadit se na Čínském trhu s videohrami a také více vyrábět hry pro mobilní zařízení a konzoli Switch.

SHADOW OF THE COLOSSUS SE V BRITÁNII PRODÁVÁ NADMÍRU DOBŘE. 

Za pouhých pár dní dostupnosti se stal Shadow Of The Colossus na PlayStation 4 nejprodávanější hrou Velké Británii za poslední týden. Také se tu podařilo prodat mnohem více kopií, než původní hry, přičemž prodeje vzrostli o 73%. Hra se stala také osmou exkluzivitou z dílen Sony, která dosáhla na první místo v žebříčku.

SOUPISKU STREET FIGHTER V: ARCADE EDITION DOPLNÍ BLANKA

Blanka dorazí na soupisky Street Fighter V: Arcade Editio 20. února jako součást druhého DLC. Tato bojová postava debutovala v druhém dílu bojové hry Streeet Fighter a od té doby se stala nedílnou součástí této série.

Přečti si  Virtuální prostředí a aplikace E3 2021 podrobně

EA BYCMOHLO PŘIJÍT O ZNAČKU STAR WARS

V květnu 2013 společnost Disney udělila licenci na vytváření Star Wars videoher společnosti Electronic Arts. Ovšem Disney není spokojeno s tím, jak Electronic Arts zachází s licencí Star Wars a může licenci EA odebrat a poskytnout jí některé z konkurenčních společností.

ZA SPUŠTĚNÍM TAJNÉ SCÉNY V METAL GEAR SOLID V STOJÍ HACKER

Konami odhalilo, že jak někdo očekával, servery hry byly napadeny hackery a obdrželi falešné informace. To znamená, že neznámý hacker zapříčil změnu počtu jaderných zbraní na nulu, což vedlo ke spuštění tajné scény.

THQ NORDIC KOUPILO KOCH MEDIA DEEP SILVER 

THQ Nordic koupilo Koch Media Deep Silver vlastnící značky Metro a Saints Row a další za cenu 121 miliónů euro. Společnost THQ Nordic je přesvědčena, že vývojová studia Deep Silver jako součást THQ Nordic přinesou alespoň čtyři AAA herní projekty, včetně Metro Exodus.

UBISOFT PRACUJE NA DVOU DOSUD NEOZNÁMENÝCH HRÁCH

Ubisoft oznámil, že v příštím fiskálním roce vydá celkem 4 AAA tituly, ovšem oznámeny byly zatím jen dva z nich a to: The Crew 2 a Skull & Bones. Zbylé dvě hry by mohly být Division 2, Watch Dogs 3. V úvahu by mohl připadat i nový Splinter Cell.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

SONY KVŮLI VYŠETŘOVÁNÍ Z TERORISMU SDÍLÍ DATA UŽIVATELŮ PS4 S FBI

V jednom z prvních potenciálních incidentů Sony poskytla FBI data uživatele PS4, u kterého bylo zjištěno podezření, že plánuje letět z Kansasu na Blízký východ, aby se připojil k teroristické organizaci.

EVIL WITHIN 2 JIŽ OFICIÁONĚ Z POHLEDU PRVNÍ OSOBY A TAKÉ NA KONZOLÍCH

Bethesda přivádí fanoušky zpět do tohoto děsivého světa a nabízí jim možnost zahrát si tuto hororovou hru přímo z pohledu hlavního hrdiny Sebastiana Castellanose a ještě intenzivněji tak prozkoumat noční můru v Evil Within 2.

THQ NORDIC VYDÁ NADCHÁZEJÍCÍ HRY BEZ DRM OCHRANY

Řada nadcházejících titulů od THQ Nordic bude vydávána bez protipirátské ochrany, budou mezi nimi například Darksiders 3, Biomutant, This is the Police 2  a další. Ochranu nebudou obsahovat žádné z verzí a to jak na Steamu, GOGu a dalších distribučních platformách.

TWITCH MÁ VÍCE DIVÁKŮ NEŽ NETFLIX A HBO

Služba je tak veliká, že dokonce má více diváků než Netflix a HBO, ovšem toto nejsou jediné dvě hlavní mediální společnosti, které Twitch překonává. Podle analytika Benjamina Schachtera z investičního bankovnictví a finančního servisu Macquarie Group se společnost Twitch podařilo překonat zpravodajské kanály CNN a MSNBC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno