Nejzajímavější události osmého týdne tohoto roku shrnuje naše tradiční rubrika Last Week Game Press.

Remedy o P7, EA na E3 nabídne více zábavy, Remake System Shocku pozastaven, Remaster Burnout Paradise oficiálně oznámen a mnoho dalších informací.

STUDIO REMEDY VYDÁ PROJEKT P7 PŘÍŠTÍ ROK A JIŽ PRACUJE NA DALŠÍM

Remedy Entertainment zveřejnilo svůj finanční přehled pro rok 2017, který je plný zajímavých detailů. Bylo potvrzeno, že jejich projekt P7, na kterém pracuje společně s 505 Games vyjde v roce 2019 a navíc studio již zahájilo přípravy na další projekt.

REMAKE SYSTEM SHOCKU BYL POZASTAVEN

Night Dive Studios oznámilo pozastavení vývoje remaku System Shocku. Hra se vývojářům údajně vymkla kontrole a byla by nakonec zcela něčím jiným, než původně zamýšleli. Vývojový tým si tak chce dát pauzu a rozmyslet se jak bude projekt dále pokračovat.

BIOMUTANT SE PŘEDVEDL V NOVÝCH GAMEPLAY ZÁBĚRECH

https://youtu.be/jd7CAKlSgjg

Nové gameplay záběry ukazují možnosti cestování i boje v otevřeném světě připravované hry Biomutant.

ASSASSIN´S CREED: ORIGINS DOSTAL DICOVERY TOUR REŽIM

Discovery Tour režim hráčům nabídne virtuální prohlídku starého Egypta, kdy nabídne až 75 speciálních dokumentů v nichž vás budou provázet samotní egyptologové. Dokumenty budou o délce 5 až 25 minut.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

MAJITELÉ PREMIUM PASSU JIŽ MAJÍ K DISPOZICI POSLEDNÍ DLC PRO BATTLEFIELD 1

Bojujte ve změti bahna a krve na legendárních, ale nechvalně proslulých bojištích první světové války, díky třem novým mapám. DLC dále nabízí nové zbraně, nové módy a stroje.

REMASTER BURNOUT PARADISE BYL OFICIÁLNĚ OZNÁMEN

https://youtu.be/f4JqCmt9hzE

 Burnout Paradise Remastered, je vylepšená verze závodní hry, která se na trh dostane 16. března pro platformy PlayStation 4 a Xbox One. Pc verze hry se na trhu objeví později v tomto roce. Nadcházející remaster bude zahrnovat původní hru i všech osm DLC, hra má být navíc optimalizována pro 4K na PlayStation 4 Pro a Xbox One X.

SONY VYTVOŘILO WEBOVOU STRÁNKU PRO SPRÁVU PSN ÚČTŮ

Stránky poskytují uživatelům plný přístup ke všem funkcím, které potřebují zkontrolovat, i když jsou mimo své PS zařízení. Majitelé účtů zde mohou velmi pohodlně upravovat své PSN profily, vyhledávat nové přátelé, prohlížet si trofeje, odesílat a spravovat požadavky přátel a komunikovat s nimi prostřednictvím zpráv.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

NAUGHTY DOG BY MOHLO VYTVOŘIT PŘÍŠTÍ HRU Z POHLEDU PRVNÍ OSOBY

na toto téma hovořil během panelu na summitu DICE 2018 Neil Druckmann, kde odhalil, že předtím, než se studio usadilo na pohledu třetí osoby pro první The Last Of Us, probíhali uvnitř studia rozhovory o tom, že by právě tato hra mohla být vytvořena z pohledu první osoby. Naštěstí se tak nestalo, ale to neznamená, že by studio tuto myšlenku zcela opustilo a zcela jistě v budoucnu vytvoří hru, která bude právě z pohledu první osoby.

NINTENDO ESHOP V EVROPĚ PORUŠUJE NAŘÍZENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBYTELE

Norská rada spotřebitelů tvrdí, že politika společnosti Nintendo porušuje práva zákazníků Evropské unie. Znemožňuje totiž zákazníkům zrušit opředobjednávku her v rámci svého online obchodu.

EA CHCE NA LETOŠNÍ E3 UKÁZAT MNOHEM VÍCE ZÁBAVY NEŽ KDY DŘÍV

EA odhalilo termín konání své prezentace v rámci veletrhu E3. Ta se má konat v termínu od 9. do 11. června, přičemž má hráčům a návštěvníkům nabídnout mnohem více zábavy a to i prostřednictvím sociálních sítí, které budou jejich prezentaci celosvětově přenášet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno