Krátce po potvrzení, že PSVR2 nebude zpětně kompatibilní, nová zpráva tvrdí, že se pracuje na portech několika PSVR titulů.

Sony nedávno potvrdilo, že nadcházející PlayStation VR2 nebude zpětně kompatibilní s hrami, které byly vydány pro původní PSVR. Z tím stojí zejména významný rozdíl v hardwaru obou  souprav pro virtuální realitu. Ale jak se zdá, tak několik vývojářů přesto pracuje na uvedení svých PSVR titulů pro nadcházející headset soupravu nové generace.

PSVR Without Parole – YouTube kanál, který přesně prozradil několik podrobností o PSVR2, včetně jeho hardwarových specifikací, nedávno v reakci na komentář na Twitteru uvedl, že „spousta“ vývojářů pracuje na nativních portech PSVR2 svých původních PSVR titulů. Zajímavé je, že Push Square tato tvrzení také potvrzuje a říká, že „už nějakou dobu slýcháme, že vývojáři pracují na portech svých nejprodávanějších titulů pro virtuální realitu“.

Vzhledem k relativně menší knihovně PSVR by se dalo předpokládat, že neexistuje zástup her, po kterých bude velká poptávka, pokud jde o porty pro nadcházející VR, ale bude mnoho těch, kteří budou jistě doufat v v přenos her jako Astro Bot Rescue Mission, Blood and Truth a další. Samozřejmě, jak se vydavatelé rozhodnou tyto upgrady zpeněžit, se teprve uvidí.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno