Začátkem měsíce jsme vás informovali o tom, že Nintendo se po vzoru Sony a Microsoftu chystá spustit podobnou online placenou službu jakou je Xbox Live a PSN.

Ve zprávě se také uvádělo, že služba nabrala zpoždění a původní termín, který měl být ještě v tomto roce byl odsunut až na rok 2018. Dnes Nintendo přichází s vysvětlením, proč tomu tak vlastně je.

Prezident Nintendo of America Reggie Fils-Aime říká:

” Důvod proč jsme posunuly plné zpoplatnění a uvedení online služeb je, že se chceme ujistit že jsme vše udělali správně a postavili jsme všechny důležité a potřebné prvky. Chceme spustit něco co bude opravdu velké a robustní pro Nintendo Switch. A pokud hráči investují 20 dolarů do on-line služby, tak chceme aby jim to dávalo smysl.”

Někteří hráči ovšem mohou být zklamáni, že nebudou mít přístup ke službě, nebo hrám zdarma, které by měli být součástí ještě letos. Nicméně Fils-Aime trvá na tom, že zpoždění je právě v souladu s celkovou filozofií vývoje Nintenda. Firma chce službu která bude skvělá pro spotřebitele. A nechce něco, co není plně funkční.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno