Včera byla vydána nová aktualizace pro The Callisto Protocol, která přidává zcela nový režim Riot, nové způsoby zabíjení a novou kolekci Prospector Skin. Vývojáři Striking Distance Studios již oznámili příchod aktualizace v prosinci loňského roku a nyní je konečně tu.

Nová aktualizace přidává nový režim Riot, ve kterém hráči čelí hordám biofágů, přičemž každá nová fáze se stává obtížnější. V tomto režimu budou hráči také získávat kredity na odemykání výkonných upgradů a nákup upgradů a zdraví.

Součástí balíčku Riot je také jedenáct nových animací pro Jacoba, které ukazují smrtící zabití. Tyto nové animace zabíjení jsou dostupné ve všech herních režimech. Nový patch také přidává podporu pro novou kolekci Prospector Skin, která obsahuje novou kosmetickou sadu, stejně jako zbraně a vybavení.

Vydejte se do dříve neobjevené oblasti v hlubinách Black Iron Prison plné hord biofágů v Riot Mode,“ píše se v popisu nového režimu Riot. Probojujte přes stále obtížnější vlny nepřátel, získejte kredity na odemykání výkonných vylepšení a nakupujte zdraví a zdroje, které vám pomohou přežít.

Callisto Protocol byl vydán pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One již v prosinci minulého roku. a naši recenzi si můžete přečíst zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno