Další díl série Batman Arkham, o kterém se říká, že je ve vývoji studiem Warner Bros. Montreal, bude zřejmě hrou pro novou generaci konzolí.

KC Walsh, který má zjevně nějaké známosti přímo od lidí zasvěcených do vývoje odhalil, že dalším příspěvkem v populární sérii bude především hra nové generace. Není tedy jasné, zda vyjde i hra pro současnou generaci, ale dle formulace se zdá, že ano.

Bylo také řečeno, že příští hra se nebude jmenovat Batman Arkham Legacy, jak se spekulovalo v loňském roce. Ale dříve oznámená možnost hrát za více postav se naštěstí nemění.

I když o hře není známo nic jiného, ​​KC Walsh řekl, že hráči budou překvapeni a hra odpoví na to, zda se jedná o pokračování Origins nebo Knight. To by mohlo znamenat i to, že hra může být restartem série.

Pokud jde o to, kdy bude nový Batman Arkham odhalen, KC Walsh tuto informaci nemohl prozradit. Slyšel, že další teasery jako ten, který jsme viděli minulý týden, budou pokračovat, ale je tu šance, že se věci změní díky zpětné vazbě.

Minulý týden bylo objeveno, že logo použité pro ukázku “Capture the Knight” je součástí většího teaseru, který vypadá jako odpočet pro oznámení hry. Spekulovalo se, že až bude obrázek kompletní, bude hra oficiálně oznámena. 

Jakmile se dozvíme nové informace, budeme vás okamžitě informovat.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno