Po úniku informací prostřednictvím soudního dokumentu pod názvem DOOM Year Zero společnost id Software konečně oznámila hru DOOM: The Dark Ages. Hra bude uvedena na trh v roce 2025 a do Game Passu se dostane hned první den.

Jak se proslýchalo, titul se zdá být prequelem zasazeným do světa ve stylu středověku. Démoni tu řádí jako utržení ze řetězu, což znamená, že se zabiják zkázy musí pustit do nějakého toho trhání a trhání. Klasická dvouhlavňová brokovnice sice zůstává, ale přibylo několik nových zbraní, včetně štítu, který dokáže odrážet útoky. Funguje také jako bzučák, který můžete roztočit a hodit po nepřátelích.

K dispozici je také flakový kanón, který drtí lebky a chrlí jejich úlomky na nepřátele, a mávátko, kterým můžete nepřátele mlátit. Pokud by vám to nestačilo, můžete také pilotovat obřího mecha a mlátit masivní démony. Někteří démoni mohou fungovat také jako jezdci, kteří se pohybují po světě a plivou oheň do úst nepřítele ve stylu Godzilly. Zatím zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno