Kreativní ředitel Santa Monica Studio Cory Barlog žádá fanoušky o trpělivost a ujišťuje, že vysoce očekávané pokračování se nezpožďuje.

Několik nedávných informací hovořilo o tom, že God of War Ragnarok, které má oficiálně vyjít v roce 2022, brzy obdrží oficiální datum. Od prominentního leakera The Snitch, který naznačoval oznámení na 30. června až po novináře Jasona Schreiera, který tvrdil, že hra je zaměřena na listopadové datum vydání a že aktualizace přijde brzy , se objevily zprávy z několika spolehlivých zdrojů, které silně naznačovaly, že čekání na novinky na velmi očekávané pokračování by mohlo brzy skončit.

Zdá se však, že budeme muset ale ještě chvíli počkat. Zmíněný Schreier nedávno na Twitteru uvedl, že skutečně bylo naplánováno datum oznámení na 30. června, ovšem to bylo jak se zdá zpožděno. V rozhovoru s Kotaku to samé řekl i leaker The Snitch.

K tomu všemu Cory Barlog – ředitel  God of War  2018 a kreativní ředitel SIE Santa Monica Studio – také na Twitteru velmi jasně řekl, že dnes žádné oznámení nedorazí, ale zároveň také poskytl ujištění, že to neznamená, že by byla hra odložena. 

Barlog také požádal fanoušky v samostatné zprávě, aby byli trpěliví a uvedl, že zprávy budou sdíleny „v nejbližším možném okamžiku“, jak jen to bude možné.

Nedávno prominentní zasvěcenec Tom Henderson naznačil, že oznámení o datu vydání God of War Ragnarok nebude spojeno s novým gameplay trailerem a místo toho přijde s podrobnostmi o jeho sběratelské edici. Zda to je stále součástí plánu i po zpoždění oznámení, to se teprve uvidí.

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji pro PS4 a PS5.

https://twitter.com/cronieees/status/1542280669350723584?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1542280899181416449%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fgod-of-war-ragnaroks-rumoured-release-date-announcement-has-apparently-been-delayed

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno