Po úspěšném spuštění v roce 2021 se MMORPG New World od Amazon Games dostala do obtížných situací a společnost přijímá významná opatření k jejímu přepracování.

Na Summer Game Festu oznámila New World: Aeternum, což je v podstatě zcela nové akční RPG, které bude obsahovat veškerý obsah základní hry, její rozšíření Rise of the Angry Earth a další aktualizace a řadu nového obsahu. Po svém říjnovém vydání zcela nahradí původní New World a poprvé přinese tuto IP i na konzole.

New World: Aeternum přinese spoustu nového obsahu i pro stávající hráče. Ten bude mimo jiné zahrnovat rozsáhlou PvP arénu, nový a náročný raid pro 10 hráčů, sólové endgame zkoušky, nové archetypy pro vaše postavy, přepracovaný systém dialogů a nové mechaniky postupu.

Přečti si  Veterán studia Naughty Dog se vrací po čtyřech letech působících ve studiích The Initiative a Deviation Games

Nový svět: Aeternum je vyvrcholením dlouholetého soustředěného vývoje v kombinaci s příspěvky oddané komunity hráčů, kteří si již proklestili cestu v původním New Worldu na PC,“ řekl viceprezident Amazon Games Christoph Hartmann. „Naslouchání zpětné vazbě hráčů je pro nás základem při tvorbě her a víme, že New World: Aeternum splňuje slib svěžího a přesvědčivého zážitku z Nového světa, který si hráči mohou užít společně na všech platformách.

New World: Aeternum vyjde 15. října pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno