Během PlayStation Showcase byl od čínského studia S-Game oznámen nový akční RPG titul Phantom Blade 0, který využívá Unreal Engine 5.

Hack ‚n slash titul je novým příspěvkem do série Phantom Blade, přičemž první položkou v sérii je titul pro mobilní telefony. Hra byla odhalena prostřednictvím oznámení a gameplay traileru.

Vizuální zpracování a boj v traileru jsou přinejmenším působivé a popravdě se nemůžeme dočkat, až se o hře dozvíme více informací.

Podle popisu traileru se díváme na „nové akční RPG obsahující styl hlubokého a temného umění, rychlý boj a fiktivní svět mísící čínská bojová umění a steampunk! V nadcházejícím titulu se hráči ujmou role Dark Raider, který byl vyhoštěn „The Order“, zatímco se vydávají na cestu pomsty. Na PlayStation Blog poskytlo studio stojící za nadcházejícím titulem některé další podrobnosti, včetně jeho prostředí a dalších.

Přečti si  Ubisoft potvrzuje, že se zúčastní Gamescomu

Phantom World, vesmír, ve kterém se hra odehrává, je místem, kde se sbíhá mnoho druhů sil. Najdete zde čínské kung-fu, složité stroje připomínající steampunk, umění okultismu a další zajímavé prvky, které tak úplně nezapadají do žádné z těchto kategorií.

Ve hře Phantom Blade Zero hrajete za Soula, elitního zabijáka sloužícího nepolapitelné, ale mocné organizaci známé jednoduše jako „Řád“. Soul je obviněn z vraždy patriarchy Řádu, těžce zraněného při následném honu, a přestože mu život zachrání mystický léčitel, provizorní lék bude účinkovat jen 66 dní. Nyní musí bojovat proti mocným nepřátelům a nelidským zrůdám a přitom hledat strůjce, který za tím vším stojí, než vyprší jeho čas.

Jakmile přijdou další informace o tomto zajímavě vypadajícím titulu, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno