Nedávný únik z Capcomu přináší nové informace týkající se Resident Evil s tvrzením, že Resident Evil 4 bude vydán pro virtuální realitu.

Fanoušci série Resident Evil si v posledních letech nemají příliš nač stěžovat. Zatímco Resident Evil 3 Remake z počátku letošního roku je stále ještě v paměti mnoha hráčů, tak budoucnost slibuje novou hru v podobě Resident Evil Village pro systémy nové generace. A jak se ukazuje, tak nadšeni by mohli být také majitelé virtuálních realit.

Resident Evil 4 přišel po předchozích dílech na vcelku akčnější styl. A tak není divu, že fanoušci v současné době čekají na zprávy týkající se potenciálního remaku Resident Evil 4, který by následoval předchozí dva díly. Ale nyní podle všeho existují důkazy o vznikající verzi pro virtuální realitu.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Nedávno došlo k velkému úniku Capcomu , kdy hackeři získali data z e-mailu a interních souborových serverů herní společnosti. Některé z těchto informací byly následně zveřejněny na internetu. Jedna informace, která se dnes objevila, odhalila, že Resident Evil 4 VR je údajně ve vývoji, a to výhradně pro headset Oculus.

Zveřejněná tabulka ukazuje Resident Evil Village a údajnou hru Resident Evil 4 VR, které budou spuštěny v průběhu roku 2021, přičemž Resident Evil 4 VR má být plánován na duben. Vzhledem k tomu, že tato uniklá data nebyla ověřena společností Capcom, neexistuje způsob, jak s jistotou říci, zda bude Resident Evil 4 VR skutečně vydán.

Pokud ale v současné době skutečně vzniká remake Resident Evil 4, potom by bylo velmi pravděpodobné, že by vedle toho mohla vyjít i VR verze pro Oculus. Osobně bych však uvítal dřívější vydání Resident Evil Village, než další remake, i když chápu, že je to pro Capcom další zdroj příjmu.

Přečti si  Resident Evil Village měl v den vydání na Steamu nejvíce souběžných hráčů

Resident Evil 4 VR je údajně vyvíjen pro Oculus a vyjít by měl v roce 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno