Spolurežisér Takeshi Terada však slíbil „uspokojivou“ koncovku s vedlejšími úkoly, dungeony a dalšími úkoly k dokončení.

K Forspoken od Luminous Productions se na internetu objevily různé dojmy, které poskytují nové podrobnosti o přizpůsobení, průzkumu a dalším. Jeden kousek však uvízl ve španělské publikaci 3djuegos. Tato publikace hovořila se spolurežisérem Takeshim Teradou, který potvrdil, že „ústřední příběh“ hry se bude vyvíjet během 30 až 40 hodin hraní.

Můžete to interpretovat tak, že dokončení příběhu trvá tak dlouho. Terada však také zmínil koncovou hru, která „slibuje, že bude uspokojivá“ a bude sestávat z vedlejších úkolů, dungeonů a dalších. I když jsme viděli hraní pouze jednoho questu, můžete sbírat Mana Pools, které odemykají nová kouzla, Zvonice, které odhalují okolní zajímavá místa, Pilgrim’s Refuges pro odpočinek a vylepšení vybavení a tak dále.

Přečti si  Trailer na Gotham Knights rozebírá příběh, boj, schopnosti a padouchy

V jednu chvíli se Frey vydává do hlubin, kde je všepohlcující Break nejsilnější, a přijímá větší výzvy. Čas ukáže, kolik obsahu po hře Forspoken nabízí.

Forspoken vychází 24. ledna 2023 pro PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno