Tradiční akce přinášející spoustu skvělých slev na hardware, software i služby PlayStation se vrací i v tomto roce a startuje již

Jsme rádi, že dnes můžeme oznámit příchod letošních Days of Play 2021! Tato tradiční oslava PlayStation komunity bude letos opravdu nabitá a plná skvělých novinek,” stojí v tiskové zprávě PlayStationu.

Hráči se mohou těšit na PlayStation Player Celebration, do které je možné se zaregistrovat od dnešního dne do 31. května. První z tříkolových herních částí pak začne 18. května. Plněním jednotlivých herních úkolů lze získat exkluzivní PSN avatary či PS4 motivy.

1. Zaregistrujte se

Zaregistrujte se pomocí svého přihlašovacího ID PSN zde . Jakmile se zaregistrujete, automaticky se dostanete do všech budoucích fází programu.

Přečti si  Obtížnost Elden Ring je blízká Dark Souls 3, ale více klade důraz na strategii před skillem

Akce je otevřena pro uživatele PlayStation 4 a PlayStation 5.

2. Začněte hrát 18. května

V průběhu akce probíhají tři fáze, přičemž první fáze začíná 18. května. Každá fáze bude mít následující cíle komunity. Všechny informace najdete na PS Blogu.

Během tohoto měsíce budou k dispozici také speciální Days of Play slevy vztahující se na některé PS4 a PS5 tituly a další produkty. Hráči, kteří nemají PlayStation Plus předplatné, si během vybraného květnového víkendu budou moci vyzkoušet také free online multiplayer.

Doufáme, že se vám letošní Days of Play bude líbit a těšíme se na společné hraní. Šťastné hraní!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno