Podle nedávného úniku bude příští hra Tomb Raider obsahovat mnohem zkušenější Laru hluboko v její dobrodružné kariéře.

V Crystal Dynamics se toho právě teď hodně děje. Nejen, že se studio brzy chystá získat Embracer Group (vedle dalších severoamerických studií Square Enix), vývojář také začátkem tohoto roku potvrdil, že zahájil vývoj další hry Tomb Raider, která je postavena na Unreal Engine 5. Zajímavé je, že se zdá, že unikly i některé rané detaily projektu.

Únik pochází z podcastu Sacred Symbols (prostřednictvím VGC) a uniklého skriptu používaného pro účely castingu. Podle tohoto scénáře je další hra Tomb Raider, která se interně nazývá Project Jawbreaker, popisována jako „akční adventura zasazená do moderního světa zmítaného tajemným kataklyzmatem“. Zdánlivě přeobsadí hlavní hrdinku Laru Croft a bude obsahovat její mnohem zkušenější verzi.

Rodinné drama z rebootované trilogie Tomb Raider je údajně upozaděno, přičemž další hra ze série představuje Laru, která je mnohem hlouběji v její dobrodružné kariéře a honbě za pokladem, a to do té míry, že její činy si také často našly cestu k bulvárnímu tisku, dokonce inspiroval novou generaci nájezdníků do hrobek.

Přečti si  Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition oznámená pro PS VR2

S touto novou fází svého života Lara plně přijímá své místo mezi ruinami.” Po mnoho let se Lara nořila do hlubin zapomenutých míst, hrála si na kočku a myš s mnoha hanebnými protivníky a pracovala na odhalení, uchování a ochraně ztracených tajemství světa, aniž by se dostala do nesprávných rukou,“ dodává scénář.

Jak roky plynuly, Lara se na svém vrcholu stala osamělou. Začátek této další kapitoly představuje Laru problém v podstatě dospělého člověka, který čelí něčemu, co je příliš velké, než aby to zvládla sama. V tomto novém dobrodružství se Lara setká s výzvou, kterou může překonat pouze s týmem po svém boku. Spolupráce je jí cizí: vždy uspěla sama, takže v této situaci se cítí jako ryba na suchu.

Přečti si  Modern Warfare 2 DMZ mode dorazí jako free-to-play společně s Warzone 2.0

Crystal Dynamics údajně hledá pro roli Lary Croft „autentickou“ britskou herečku ve věku kolem 30 let „v prototypu Emily Blunt nebo Rosamund Pike“.

Samozřejmě je jasné, že další hra Tomb Raider je právě teď ve velmi raných fázích vývoje, takže by bylo moudré nemít velká očekávání o datu vydání, protože oficiální podrobnosti o hře teprve dorazí.

Začátkem tohoto roku bylo oznámeno, že série Tomb Raider se prodalo dohromady více než 88 milionů kusů, přičemž trilogie s rebootem Tomb Raider představuje 38 milionů z nich.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno