Rage 2 a Absolute Drift budou k dispozici zdarma 18. února prostřednictvím Epic Games Store.

Halcyon 6 je aktuálně v obchodě Epic Games zdarma, ale již 18. února jej nahradí Absolute Drift a Rage 2. Tyto tituly zůstanou k dispozici ZDARMA až do 25. února, kdy je nahradí další várka her.

Rage 2 navazuje na brutální titul id Software 2011 se stejným názvem. Sleduje posledního Strážce Vinelandu, Walkera, který se snaží přežít v pustině zaplavené mutanty a loupeživými bandity. I když se hra nesetkala s největším zájmem fanoušků a v recenzích si odnesla spíše průměrné hodnocení (Jiří Morávek hře dal 6/10), tak zcela jistě stojí za pár hodin vašeho času, zejména, když bude zdarma.

Druhou hrou je Absolute Drift, což je minimalistická závodní hra, která vás provede driftováním v klikatých kurzech, kdy budete závodit proti ghostům nejlepších hráčů na světě. Hra zahrnuje také více než tři hodiny elektronické hudby, takže si můžete odpálit, odpočinout si a užít si trochu závodění.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Epic Games Store nepolevuje ve svém tažení za získáním maxima uživatelů a rozdáváním takovýchto titulů se mu to jistě vyplácí.

Rage 2 a Absolute Drift budou zdarma k dispozici od 18. do 25. února 2021.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno