Alan Wake 2 si ve vývoji vede tak dobře, že je hra je již plně hratelná. Říká to generální ředitel Remedy Entertainment Tero Virtala.

Při rozhovoru s akcionáři o výdělcích Virtala řekl, že pokračování hry Alan Wake z roku 2010 dosáhlo milníku ve vývoji, kdy ji lze hrát od začátku do konce.

Alan Wake 2 je v plné produkci,“ řekl. „Hra bude mít brzy veškerý obsah na svém místě a je hratelná od začátku do konce. Poté přejdeme k leštění celého zážitku.

Alan Wake je jedinečná značka, která má pro dnešní společnost vysokou hodnotu.

Hra je ve vývoji již několik let, ale naplno se začala vyrábět v květnu 2022. Zachycování pohybu a hlasu začalo v červenci.

Po dlouhých 11 letech je návrat spisovatele realitou a nebezpečí číhající ve tmě je ještě zlověstnější než Taken potulující se po Bright Falls.“ uvedla společnost, když hru odhalila. „Nejen to, Alan Wake 2 také zvyšuje úroveň strachu jako náš úplně první ponor do žánru survival hororu, takže očekávejte mrazivý zážitek se známými psychologickými hororovými prvky. “

Přestože informace o hře byly vzácné od jejího odhalení v prosinci 2021, očekává se, že další podrobnosti začnou být odhaleny v nadcházejících měsících. To zahrnuje informace o herních funkcích, příběhu hry a dokonce i pohled na skutečnou hru z Remedy.

Vydání Alan Wake 2 je aktuálně naplánováno na rok 2023 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno