Od oficiálního oznámení remaku Resident Evil 3, který byl oznámen v nejnovějším dílu State of Play, se fanoušci zabývají tím, co vše by mohl remake nabídnout nového a jaké všechny detaily, byly odhaleny.

Od prvků, jako jsou vylepšené modely postav, až po mnoho dalších komponent, si hráči fanoušci všímají i nejmenších detailů, jako jsou zbraně, které by mohly být ve hře k dispozici.

Každá hra v sérii Resident Evil obsahuje slušné množství zbraní a uživatel Twitteru jménem Where’s Barry‏ identifikoval v traileru dvě zbraně, na které se mohou hráči těšit. 

Ve výše uvedeném tweetu můžete vidět, že hlavní hrdinka Jill Valentine běží kolem munice s názvem „Steel Boy“. Je  jisté, že se jedná o munici do brokovnice.

Na druhém snímku je vidět červená krabička, která může opět připomínat náboje pro brokovnici, ale uživatel Where’s Barry tvrdí, že se jedná o munici do americké standardní zbraně. 

Osobně si myslím, že se hráči mohou těšit na všechny zbraně, které byly součástí původní hry a v tomto ohledu nepřijde Capcom s ničím novým.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Remake Resident Evil 3 vyjde na PC, PS4 a Xbox One 3. dubna 2020.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno