Pirátská hra Sea of ​​Thieves již vyzkoušelo více než  deset milionů hráčů, díky tomu je tento titul nejúspěšnější novou značkou aktuální generace Xbox.

Sea of ​​Thieves pro Xbox One překročilo magický limit deseti milionů hráčů. Je to až neuvěřitelné, že dva roky od vydání vyzkoušelo tuto multiplayerovou open world hru od Rare tak velké množství hráčů.

Je důležité zdůraznit, že se jedná o celkový počet uživatelů, kteří hru vyzkoušeli, tedy i již dáno neaktivní hráče. Nicméně toto číslo dělá Sea of ​​Thieves něčím velmi zvláštním, protože podle společnosti Microsoft je Sea of ​​Thieves nejúspěšnější novou Xbox IP této generace.
Zlí jazykové by řekli, že tohoto čísla nebylo příliš obtížné dosáhnout, protože se během životnosti Xbox One neobjevila žádná jiná nová silná IP, protože Ori and the Blind Forest nebo Sunset Overdrive mohou být považovány za indie hry.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Sea of ​​Thieves bylo vydáno v březnu 2018, přičemž kritici si v recenzích stěžovali především na mnoho opakujících se prvků. Od té doby se Rare hodně zlepšilo a přidalo i nějaké zásadní aktualizace.

Sea of ​​Thieves je nyní k dispozici na Xbox One a Windows 10.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno