Sea of Thieves je nejúspěšnější novou IP Xbox One
Domů » Hry » Novinky » Sea of Thieves je nejúspěšnější novou IP Xbox One

Sea of Thieves je nejúspěšnější novou IP Xbox One

10.1.2020
Publikoval:

Pirátská hra Sea of ​​Thieves již vyzkoušelo více než  deset milionů hráčů, díky tomu je tento titul nejúspěšnější novou značkou aktuální generace Xbox.

Sea of ​​Thieves pro Xbox One překročilo magický limit deseti milionů hráčů. Je to až neuvěřitelné, že dva roky od vydání vyzkoušelo tuto multiplayerovou open world hru od Rare tak velké množství hráčů.

Je důležité zdůraznit, že se jedná o celkový počet uživatelů, kteří hru vyzkoušeli, tedy i již dáno neaktivní hráče. Nicméně toto číslo dělá Sea of ​​Thieves něčím velmi zvláštním, protože podle společnosti Microsoft je Sea of ​​Thieves nejúspěšnější novou Xbox IP této generace.
Zlí jazykové by řekli, že tohoto čísla nebylo příliš obtížné dosáhnout, protože se během životnosti Xbox One neobjevila žádná jiná nová silná IP, protože Ori and the Blind Forest nebo Sunset Overdrive mohou být považovány za indie hry.

Přečtěte si  Návod jak zdarma upgradovat z Windows 7 na Windows 10

Sea of ​​Thieves bylo vydáno v březnu 2018, přičemž kritici si v recenzích stěžovali především na mnoho opakujících se prvků. Od té doby se Rare hodně zlepšilo a přidalo i nějaké zásadní aktualizace.

Sea of ​​Thieves je nyní k dispozici na Xbox One a Windows 10.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

4 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Ubisoft postihlo personální zemětřesení

Po fiasku s Ghost Recon Breakpoint a nenaplněním cílů s...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů