Senior game designer Andrzej Zawadzki odešel ze studia CD Projekt RED a zatím nesdělil, kam budou jeho jeho následující kroky směřovat.

CD Projekt Red přišel o hlavního herního designéra hry Cyberpunk 2077, zaměstnance, který ve společnosti pracoval posledních osm let. Andrzej Zawadzki dříve pracoval na hře The Witcher 3: Wild Hunt jako QA tester, než převzal design hry Cyberpunk 2077.

Andrzej Zawadzki oznámil svůj odchod na Twitteru a poděkoval celému týmu za jejich úsilí v CDPR, přičemž zdůraznil, že pracoval ve studiu téměř 8 let a byla to pro něj „čest a potěšení.“ Zawadzki dále poděkoval některým konkrétním vývojářům ve studiu, kdy chválil jejich vášeň a vše, co jej během této doby naučili.

Zawadzki začal pracovat jako QA tester v CD Projekt Red před několika lety. Podílel se na testování The Witcher 3: Wild Hunt, stejně jako na obou jeho DLC v letech 2015-2016. Později začal pracovat na Cyberpunk 2077 jako junior designér hry v roce 2016. Postupem času se Zawadzki stal hlavním herním designérem projektu v březnu 2020, jen měsíc před počátečním nerealistickým datem vydání Cyberpunk 2077 původně plánovaného na duben 2020.

Přečti si  IO Interactive otevírá nové studio v Barceloně

Vývojář neuvedl důvod svého odchodu ani nesdílí své budoucí plány pro práci v herním průmyslu. Andrzej Zawadzki poznamenal, že prozatím bere „dlouhé prázdniny“, než přejde k dalšímu velkému dobrodružství.

CDPR čelilo odporu na internetu po problémovém spuštění Cyberpunk 2077, které vedlo k tomu, že si Zawadzki v lednu a únoru dělal dlouhé přestávky od sociálních médií. Nedávno také podpořil tým Anthem v Bioware kvůli zrušení Anthem Next . Zawadzki tehdy komentoval „vývoj her je těžký“ a požádal lidi, aby na studio neházeli kameny, protože „to nikomu nepomáhá“.

Cyberpunk 2077 se brzy dočká své vysoce očekávané aktualizace titulu 1.2. Aktualizace bude obsahovat přepracovaný systém řízení, vylepšenou mechaniku uhýbání a zabrání policistům ve spawnování za zády hráčů. Podle účtu Cyberpunk 2077 na Twitteru je aktualizace v současné době testována a vývojáři budou velmi brzy sdílet poznámky pře jejím vydáním.

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno