Skladatel soundtracku k DLC kampaně pro DOOM Eternal teasuje nač se mohou po hudební stránce hráči v The Ancient Goods těšit.

Je to už více než šest měsíců od vydání Doom Eternal, který dosáhl neuvěřitelného úspěchu za velmi krátkou dobu. Není tedy divu, že fanoušci netrpělivě vyhlížejí oznámené DLC The Ancient Goods.

Skladatel soundtracku se proto rozhodl fanoušky lehce navnadit a vydal novou hudební skladbou, která bude právě součástí tohoto DLC.

Mick Gordon byl skladatelem Doom (2016)  a pracoval i na Doom Eternal, ale po vydání hry se jeho cesty a Id Software rozešly. Gordon tak nemá na hudbě k DLC The Ancient Goods žádný podíl.

Na hudbě k DLC The Ancient Goods pracovali dva skladatelé: Andrew Hulshult a David Levy. Hulshult v reakci na oficiální twitterovou stránku Doom Eternal s dotazem, zda má něco, co by otestovalo reproduktory, zveřejnil dvacetisekundový klip, který představil novou hudbu kampaně výše zmiňovaného DLC. I když je klip skutečně velmi krátký, je jasné, že odvedl dobrou práci.

Bude zajímavé sledovat nejen to, jak odlišná bude hudba v DLC kampani ve srovnání s hlavní hrou, ale také to, co mohou fanoušci od této nové kampaně očekávat.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

DLC The Ancient Goods je nyní ve vývoji, přičemž Doom Eternal  je k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One s aktuálně vyvíjenými porty pro Nintendo Switch, PS5 a Xbox Series X. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno