Uncharted, God of War, The Last of Us na mobilu? Podle Sony, proč ne.

Nedávná zpráva osvětlila měnící se priority společnosti Sony a to, jak PlayStation ztrácí zájem o vývoj menších her, protože chce ušetřit čas a zdroje pro větší produkci AAA titulů. A jak se zdá, tak se společnost Sony chce své působení rozšiřovat i mimo ekosystém PlayStationu. Společnost Sony nedávno zveřejnila nový seznam pracovních pozic na pozici vedoucího mobilní divize PlayStation Studios, což naznačuje, že se společnost Sony snaží vstoupit na scénu mobilních her ve velkém stylu.

Dotčená pracovní nabídka uvádí, že společnost Sony se snaží „vyvinout strategii mobilních her pro PlayStation Studios a pomoci vybudovat základ pro budoucí příležitosti k růstu“ a usiluje o „rozšíření našeho vývoje her z konzolí a počítačů na mobilní a živé služby se zaměřením na úspěšné přizpůsobení nejpopulárnějších franšíz PlayStation pro mobily. “

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Samozřejmě, když si vzpomenete na největší franšízy PlayStationu, tak asi podobně jako já budete mít na mysli série Uncharted, The Last of Us, God of War a další. Osobně si ale nejsem zcela jist tím, zda zapřísáhlí fanoušci PlayStationu budou z této myšlenky nadšeni. Pokud pomineme fakt produkce neustále výkonnějších mobilních zařízení, je jisté, že na poli mobilních her je obrovský potenciál, zejména potom z komerčního hlediska.

Jak se na tuto myšlenku, přinést nějvětší značky PlayStationu na mobilní zařízení, díváte vy? Dejte nám vědět v komentáři.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno