Televizní pořad Fallout na Amazon Prime Video zaznamenal obrovský úspěch, výrazně podpořil prodeje her a snadno zajistil druhou sezónu.

Přesto byla popularita pro showrunnera Grahama Wagnera „nesmírně překvapivá“, jak vysvětlil pro The Hollywood Reporter. Wagner také uvedl, že tvůrci mluvili o pěti sériích seriálu, což se nyní po všech pozitivních reakcích zdá být reálnější.

Popularita pořadu je obrovským překvapením. Tento pořad jsme nevytvořili pro každého. Dělali jsme ho pro sebe, a to byla důležitá součást přístupu. Ale nikdy nevíte, jak to dopadne.

Zdroj: Amazon

Mluvili jsme o miliardě sezón jako o žertovném způsobu, jak se vyhnout otázce, protože to neovlivníme. Takže doufáme, že každou sezónu zakončíme polouspokojivým, polootevřeným tvarem. Podívejte, mluvili jsme o třech sezónách a o pěti sezónách. Vzhledem k úspěchu seriálu se mi pět najednou zdá o něco lákavější. Ale průmysl je náladový a my musíme do každé sezóny jít s tím, že „tohle je naše poslední“.

Kdy bude vydána druhá série seriálu Fallout? Graham Wagner řekl, že vše probíhá tak rychle, jak je to jen možné, a mnoho věcí, jako jsou kulisy, prostředky a vizuální efekty, je připraveno z první sezóny.

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard vám umožní přepínat mezi 2 zbraněmi uprostřed boje, jde o to mít pod kontrolou každou jednotlivou akci

Internet má zajímavý zvyk činit nezávazná prohlášení závaznými, takže se zdráhám uvést datum, které bude vytrženo z kontextu a bude žít na Redditu asi rok. Ale jdeme na to tak rychle, jak jen to jde, a spoustu těžkých věcí z první sezóny už máme za sebou. Máme kulisy, assety, vizuální efekty, které už jsou hotové. V této sezóně se vrháme do práce. Budeme šlapat na plyn, abychom druhou sezónu vydali co nejrychleji.

Na druhou sezónu, která se bude odehrávat v New Vegas, si budeme muset počkat přinejmenším do konce roku 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno