Zatímco většina fanoušků Ubisoftu musí souhlasit s tím, že jejich konference byla opravdu hvězdně nabitá, tak řada z nich odchází s mírným zklamáním, díky absenci oznámení nového Splinter Cellu.

Odhalení přitom naznačovala velká řada indícií, přičemž mezi největší patřilo přidání Sama Fishera v bezplatné aktualizaci do taktické hry Ghost Recon Wildlands, kde postavu opět namluvil Michael Ironside a následně také informace z několika maloobchodů, které hru zařadili do své nabídky.

Po tiskové konferenci Ubisoft E3 2018 Yves Guillemot odhalil v rozhovoru s Geoffem Keighleym, proč franšíza opět na konferenci chyběla. Yves řekl, že značku Splinter Cell miluje a Ubisoft se k ní chystá vrátit, i když o tom na E3 zatím nemohli nic říci a ani naznačit, přičemž na závěr konference se to přímo nabízelo. Geoff poznamenal, že Ubisoft tak letošní E3 konferenci uzavřel bez jakéhokoliv překvapení, jak tomu bylo již mnohokrát v minulosti. Na to Yves prostě řekl, že společnost to tak nemusí vždy dělat. Dle Guillemota pro nové dobrodružství Sama Fishera ještě nadejde ten správný okamžik.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Jsme zvědaví, zda Ubisoft oznámí Splinter Cell na některé z následujících akcí v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno